SON DAKİKA

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri ‘Söz’ dedi

Bu haber 12 Ocak 2018 - 23:14 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

35 bin Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisinin oylarıyla belirlenen ‘Yılın Yıldızları’ ödüllerinde; ‘Söz’ dizisi, ‘2017 Yılının En Beğenilen Dizisi’ ödülünün sahibi oldu.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı yapım, Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 16’ıncısı düzenlenen ‘Yılın Yıldızları’ ödüllerinde, ‘2017 yılının En Beğenilen Dizisi’ ödülüne layık görüldü.

“DAHA NİCE ÖDÜLLERE”

Ödül törenine ‘Söz’ün başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya, Mehmet Özgür ve dizinin yapımcısı Burak Sağyaşar katıldı.

Burak Sağyaşar, daha nice ödüller almayı istediklerini belirterek, “Öncelikle kanalımız Star TV’ye daha sonra aynı kalitede her hafta bir dizi yapmamızı sağlayan ve gece gündüz çalışan oyuncularımızı, kamera arkası ekibimizi tebrik ediyorum ve ‘daha nice ödüllere’ diyorum” şeklinde konuştu.

Dizinin yönetmeni Yağız Alp Akaydın, “Ekip arkadaşlarım, yapımcılarım ve kamera arkası ekibimiz gece gündüz büyük emekler veriyoruz ve bu emeklerin karşılığını önce seyirciden sonra da böyle ödül törenlerinden alıyoruz” dedi.

Tolga Sarıtaş ise 35 bin Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisinin oylarıyla ‘Yılın En Sevilen Dizisi’ ödülünü almanın kendileri için büyük gurur kaynağı olduğunu belirtti.

Advert
haberler