Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

‘1.60’lık adamlar bana aşık oluyor’

‘Sevda Tokadı’ adını verdiği single şarkısı için klip çeken Sevda Demirel, 17 yıldır kavgalı olduğu Hande Ataizi’ne zeytin dalı uzattı.

‘1.60’lık adamlar bana aşık oluyor’
460
28 Mayıs 2019 - 8:27

Dolapdere’de bir stüdyoda çekimleri gerçekleşen klibi için kamera karşısına geçen şarkıcının, çekimlerde erkek takım elbisesi giymesi dikkat çekti.Demirel, “Artık başka bir Sevda göreceksiniz. Artık açık kıyafet ve dekolteli olarak göremeyeceksiniz. 25 yıllık saçlarımı da kestim” dedi.Bundan 20 yıl önce konuk olduğu televizyon programında Hande Ataizi’yle tartışan ve tokat atarak magazin tarihine geçen şarkıcı, sosyal medya hesabından gönderdiği mesajla Ataizi’ne klibinde oynaması teklifinde bulunmuştu. Demirel artık barışmak istediğini anlatıp “Hande’ye mesaj gönderdim sosyal medyadan cevap gelmedi. Artık el sıkışalım, gel tokatlaşmayalım, tokalaşalım. Birlikte ortaklaşa bir şeyler yapıp para kazanalım. Hayat geçiyor ve gençlik gidiyor sonuçta. Bize çok reklam teklifi gelir. Kin yaparak evde oturarak para gelmiyor” dedi. 

‘Yuva yıkan kadın olmadım’17 yıl önce yaşanan olaydan sonra adının ‘tokatçı’ya çıktığını söyleyen Demirel, “Bana tokatçı diyorlar. O benim moralimi bozuyor. Mezara kadar tokat imajı benle gidecek. En azından tokatçı diyorlar “yuva yıkan kadın” demiyorlar. Hiç bir zaman yuva yıkan kadın olmadım. Bu benim gururumdur. Hiçbir zaman bir kadının gözyaşlarıyla mutluluk kurmadım hayatımda. Hiç bir zaman bir kadının mutsuzluğu bir kadını mutlu etmez” diye konuştu.

‘1.60’lık adamlar bana aşık oluyor’Demirel, aşk hayatı ilgili soru üzerine ise “Aşık olamıyorum. Fiziksel özellikleri de uymuyor erkeklerin bana. Ben 1.78 boyundayım. 1.60 boyundaki adamlar aşık oluyor bana. Ara ara “herif nerede?” diyorum, küçük adamlar” diye konuştu. SEÇKİN ŞENVARDAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.