Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Geceler | Dedikodular | Cemiyet |

51 Modacıyla Çırağan Sarayı’nda görsel şölene hazır mısınız?

Gelin Damat Dergisi tarafından 5. kez düzenlenen Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi “Gelin Damat Fashion Day”, 15 Mart Pazar günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek.

51 Modacıyla Çırağan Sarayı’nda görsel şölene hazır mısınız?
32
18 Şubat 2020 - 0:02

Geçtiğimiz sene , , , Ece Gürsel, , İpek Tanrıyar, , , , Hatice gibi birçok ünlü ismin yer aldığı defile uzun süre kendinden söz ettirmişti. Bu yılda çok sayıda sürpriz ünlü isimi bir araya getirecek olan “” meraklılarına görsel şölen yaşatırken uzun sürede akıllardan çıkmayacak…

Ünlü sunucular ve ’ün sunumlarıyla renklenecek olan bu özel gün, Türkiye ve Avrupa’dan 51 modacının katılımıyla gerçekleşecek. 2020’nin en özel gelinlik, damatlık ve abiye modelleri sergilenecek. Evlenecek çiftlere ve sektör profesyonellerine açık olan etkinliği, 13.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret etmek için www.gelindamat.com’dan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Her sene olduğu gibi sürpriz hediyelerde sizleri bekliyor olacak. Defilede 5 çift aynı günün akşamı Çırağan Sarayında gerçekleşecek özel kokteyle katılma hakkı kazanacak. Ve birçok özel sürprizde moda evlerimizden katılımcı çiftimizle çekilişle takdim edilecek…

“Benim gelinliğim, benim damatlığım ve benim gece kıyafetim saraylara yaraşır” diyen herkes ’nda ‘’Gelin Damat Fashion Day’’ defilesinde olacak.
imtiyaz sahibi ve defile organizatörü yaptığı açıklamada: “51 modacının en iyi tasarımlarını, en iyi taşıyacak mankenlerle, en iyi mekanda ülkemizin en büyük gelinlik defilesini gerçekleştiriyoruz. Evlenecek çiftleri ve sektör profesyonellerini 15 Mart’ta Çırağan Sarayı’na davet ediyorum” dedi. Kısacası “el emeğine güvenen benim gelinliğim, benim gece kıyafetim iddialı” diyen tüm moda evleri Çırağan Sarayı’nda buluşmaya hazır mısınız?

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.