Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | YUSUF GÜR

ABD’li aktör Steven Seagal Türkiye’ye geldi

ABD’li aktör Steven Seagal, Türk Amerikan İş Adamları  Derneği- Amerikan Ticaret Odası Türkiye’nin (TABA-AmCham) davetlisi olarak Türkiye’ye geldi.

ABD’li aktör Steven Seagal Türkiye’ye geldi
84
28 Haziran 2019 - 21:06

Üç yıl önce Rusya vatandaşlığına geçen Seagal, THY’ye ait tarifeli  uçakla Moskova’dan İstanbul Havalimanı’na ulaştı.

Seagal’ı havalimanının VIP Salonu’nda, TABA-AmCham Yüksek İstişare  Kurulu Başkanı Ali Bayramoğlu ile TABA-AmCham Genel Başkanı Ali Osman Akat  karşıladı.

Seagal, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 2014 yılının ardından  ikinci kez Türkiye’ye geldiğini ve buradan olmaktan dolayı büyük mutluluk  duyduğunu söyledi.

Kardeş ülke Türkiye’de yapacakları projelerin çok büyük bir deneyim  olacağını dile getiren Seagal, Muğla’nın Bodrum ilçesinde, cansız bedeni kıyıya  vuran Aylan bebeğin yaşadıklarını anlatacak filme ilişkin bir soruya, “Henüz bu  filmle ilgili olarak bir şey bilmiyoruz, daha sonra konuşacağız.” cevabını verdi.

“Kendisine ‘Türkiye’ye hoş geldiniz’ diyoruz”

Ali Bayramoğlu ise Seagal’ın aktörlüğünün yanı sıra Rusya’da insani  elçi olarak özel görev alan birisi olduğunu belirtti.

Seagal’ın Türkiye ile olan ilişkilerin geliştirilmesi ve burada  yaşanan hadiseleri yerinde görmek amacıyla Türkiye’ye geldiğini, bu doğrultuda  çeşitli görüşme ve ziyaretler yapacağını ifade eden Bayramoğlu, “Salı günü bütün  detayları bir basın toplantısıyla açıklayacağız. Nasip olursa çarşamba günü, ayın  üçünde de Cumhurbaşkanına bir ziyaret yapacağız. Biz kendisine ‘Türkiye’ye hoş  geldiniz’ diyoruz.” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.