Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül:

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül,

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül:
234
20 Ağustos 2017 - 14:30

Bakanı Abdulhamit Gül, “Ana muhalefetin Genel Başkanı Türkiye’nin ulusal meselelerinde ortak bir acıyı paylaşma konusunda özürlü bir siyaset izliyor” dedi.

Bakanı Gül, Gaziantep’te katıldığı Şahinbey Belediyesi Mavikent Konutları 5. Etap Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, bin 245 konutun temelini atılacağını söyledi. Yeni binalarda bin 245 ailenin huzur içerisinde yaşayacağını ifade eden Bakan Gül, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na proje nedeniyle teşekkür etti.

Gül, 15 yıldır iktidarda olan AK Parti’nin belediyecilik ve hizmet anlayışını zirveye taşıdığını kaydederek, “AK Parti Belediyecilik anlamında millete hizmet etme anlayışını zirveye taşıdı. Bugün de bunun bir örneğini hep beraber yaşıyoruz. Hükümetimiz Türkiye’yi olarak da 15 yılda 3 kez büyüttük. Taş üstüne taş koyarak bu siyasi anlayışımızı daha da ileriye taşıyacağız. Elbette ülkemizin bu ilerleyişini durdurmak ve önüne engel koymak isteyenler var. Önce gezi olayları sonra Kobani ve en son da 15 Temmuz hain darbe girişimi oldu. Ama milletimizin birlik ve beraberliği ile hepsinin üstesinden geldik” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Bakan Gül, “Ana muhalefetin Genel Başkanı, Türkiye’nin ulusal meselelerinde ortak bir şekilde acıyı paylaşma konusunda, özürlü bir siyaset izliyor. Bu gibi ulusal konularda bütün partiler eş tutum içerisinde olmalı. Türkiye’deki bütün terör örgütleri ile mücadelede hep birlikte mücadele etmek lazım” diye konuştu.

Türkiye’de yargıyı daha hızlı ve etkili bir hale getirmek için projelerin olduğunu belirten Bakan Gül, yargı reformuyla ilgili de çalışma yapıldığını hatırlattı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da, konut projesiyle ilgili bilgiler vererek hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından Mavikent konutlarının 5. etabı için temel atıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.