Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Alişan eski nişanlısı Eda Erol ile aynı mekanda görüntülendi!

Alişan eşi Buse Varol Tektaş ve Alişan’ın eski nişanlısı Eda Erol Alaçatı’da aynı mekanda görüntülendi! Aynı duvarda fotoğraf çektirdiler!

Alişan eski nişanlısı Eda Erol ile aynı mekanda görüntülendi!
352
10 Temmuz 2019 - 22:40

Şarkıcı Alişan eşi Buse Varol Tektaş ve Alişan’ın eski nişanlısı Eda Erol Alaçatı’da Limon Köyiçi adlı mekanda görüntülendi. Aynı mekanda pişti olan Buse Varol Tektaş, Alişan ve Eda Erol aynı mekanda karşılaşması üzerine ikili soğuk ter döktü. Mekana eşi Buse Varol ile gelen Alişan Eda Erol’un bulunduğu masaya bakmayarak eğlencesine devam ederken Eda Erol’un bir kaç kere Alişan’ın olduğu masaya dönüp baktığı iddia ediliyor.

Alişan Eski Nişanlısı Eda Erol ile Aynı Mekanda Pişti Oldu!

Sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile bir dönem nişanlı kalan Alişan geçtiğimiz akşam Alaçatı’da bir mekanda karşılaştı. Aynı mekanda pişti olan eski nişanlılar arasında soğuk terler döküldü. Alaçatı’daki mekana eşi Buse Varol Tektaş ile giden Alişan mekanda eski nişanlısı Eda Erol ile karşılaştı. Birbirlerine hiç selam vermeden masalarında oturan Alişan ve Eda Erol ilerleyen saatlerde ayrı ayrı aynı duvarda çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Snob magazinin haberine göre Alaçatı’da bir mekanda karşılaşan Alişan ve eski nişanlısı Eda Erol birbirlerine hiç selam vermediler. Alişan eğlencesine Eda Erol’un bulunduu masaya hiç bakmayarak devam ederken Eda Erol’un Alişan’ın olduğu masaya bir iki defa dönüp baktığı iddia edildi. İlerleyen saatlerde mekanı ilk terk eden isim Alişan ve eşi Buse Varol oldu!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.