Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

ANTALYA’DA JENNIFER LOPEZ FIRTINASI ESTİ

ANTALYA’DA JENNIFER LOPEZ FIRTINASI ESTİ
822
07 Ağustos 2019 - 0:18

Tüm dünyanın hayranı olduğu Latin müziğin divası Jennifer Lopez, 7 yıl aradan sonra sahnesinde fırtına gibi esti. 

Geçtiğimiz yıl başlayan ve birbirinden ünlü dünya starlarını ağırlayan Live in Concert serisi kapsamında Türkiye’ye gelen Jennifer Lopez, siyaset, iş, cemiyet ve sanat hayatının ileri gelen isimlerinin katıldığı muhteşem bir konserle yılın en çok konuşulan performansına imza attı.

Uzun süre sonra tekrar Türkiye’de olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Jennifer Lopez “ülkenizi çok özlemişim” dedi.

Jennifer Lopez Fırtına Gibi Esti

Konserde izdiham yaşandı

sahnesinde dinleyicileriyle buluşan ünlü yıldızı 2. 500 kişiye yakın kişi izledi.

Jennifer Lopez için özel tasarlanan sahnede ona özel bir catwalk alanı oluşturulurken Isparta’da özel olarak yetiştirilen beyaz güller JLO’nun sahnesini ve kulisini süsledi. 2000 kişi kapasiteli konser alanına dünyadan ve Türkiye’nin birçok yerinden 2.500 Jennifer Lopez hayranı katıldı.

Konser öncesi 75 dakika sahnede kalacağı konuşulan ünlü yıldız, seyircilerin coşkusuna atmosferin güzelliği eklenince konser saatini 2 saate çıkardı.

Jennifer Lopez, bu yıl listeleri altüst eden yeni şarkısı Medicine’nın yanı sıra On The Floor, Aint It Funny,Love Don’t Cost a Thing’in de yer aldığı tüm hit şarkılarını sahnesinde 2.500 kişiyle birlikte seslendirdi.

Kızı Emme ile düet yaptı

Muhteşem dansları ve birbirinden göz alıcı sahne kostümleriyle sahnede devleşen ve izlemeye gelen herkesi büyüleyen Latin ateşi Lopez, kızı Emme Anthony’le sürpriz bir şarkısına düet yaparak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.

Anne kızın birlikte düeti uzun süre alkışlandı.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.