Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Aslışah Alkoçlar gönlünü Ankaralı kebapçıya kaptırdı

Gülşah-Ender Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah Alkoçlar, Ankaralı kebapçıyla birlikteymiş.

Aslışah Alkoçlar gönlünü Ankaralı kebapçıya kaptırdı
69
09 Nisan 2020 - 5:04

Hürriyet Gazetesinin haberine göre; Spor tutkunu ile Aslışah Alkoçlar geçtiğimiz günlerde Kemerburgaz’a motokros yapmaya gitti, ilişkileri de orada ortaya çıktı.

Her ne kadar Instagram’da ayrı ayrı paylaşım yapsalar da bir arada oldukları dikkatli gözlerden kaçmadı. Aynı renk kıyafet ve aynı markanın benzer motosikletlerini kullanan çift, paylaştıkları fotoğraflarla yakayı ele verdi.

SEVGİLİSİNİN EVİNDE 

Koronavirüs günlerinde evinde olması gerekirken sevgilisiyle Kemerburgaz’a motokrosa giden Aslışah Alkoçlar, öğrendiğime göre karantina kurallarına zaten pek uymuyormuş. Sık sık sevgilisinin evine girip çıkarken görülüyormuş.

 

Bu arada Aslışah Alkoçlar geçtiğimiz günlerde, spor yaparken çekilen görüntülerini spor kulübünü etiketleyerek paylaşmıştı. Meğer o gün de aslında spor kulübünde değil, sevgilisinin evindeymiş. Kaan Bey’in evini bilenler, Aslışah Hanım’ın orada olduğunu hemen anlamış.

Havalı teklifle gündeme gelmişti 

Magazin sayfalarını takip edenler, adını daha önce duymuştur. Kaan Bey, yıllar önce Nur Atan’a sıra dışı bir evlenme teklifinde bulunmuş ve uzun süre manşetleri süslemişti.

Ekstrem sporlara meraklı olan Demirağ iki uçak kiralamış, uçaklardan atlayan paraşütçüler gökyüzünde “Nur benimle evlenir misin?” yazılı pankart açmıştı.

Bu ‘havalı’ evlenme teklifinin ardından nikâh masasına oturan çiftin evlilikleri maalesef uzun ömürlü olmadı. Çift, 2 yıl sonra yollarını ayırdı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.