Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Berkay Caner Erkin’in üstüne atladı

Şarkıcı Berkay ile Demet Akalın arasındaki sular durulmuyor. Popçu Demet Akalın, Berkay hakkında krizi artıracak açıklamalara bulundu.

Berkay Caner Erkin’in üstüne atladı
47
21 Ekim 2019 - 15:58

Demet Akalın ile Özlem Ada Şahin arasındaki gerginlik tırmanıyor. Demet Akalın, Berkay ile Özlem’in Akalın’ın hediye ettiği saati satmak istediklerini iddia etmişti. Özlem Ada Şahin ise bu iddiaları yalanlayarak “Saat bileğime bol geldi. Biz de Demet Akalın’a sorarak saati değiştirmek istedik” demişti.

Önceki akşam Vadi Açıkhava’da Mehmetçik Vakfı yararına konser veren şarkıcı Berkay “Bu Demet’in huyudur. 50 kere küsmüşüzdür. Verilen hediyenin arkasından koşmamak lazım” ifadelerini kullandı.

Saati değiştirmek için Demet Akalın’dan izin istediği ve onay aldığı cep telefon mesajlarını da muhabirlere gösterdi. “Demet, karımı bu işlerin içine çekemez. Konuşmamızı hatırlamıyor. Bu konu beni şişirdi” diye konuştu.

Demet Akalın: Berkay, Caner Erkin’in üstüne atlamaya kalktı

Ancak Demet Akalın ikna olmadı. Özlem Ada Şahin ile Berkay’ı topa tuttu. Ünlü popçu, “Mevzu uzadı. Artık deliriyorum. Saatçiye gitmiş, beni oradan ‘Bana parayı vermiyorlar’ diye küfür kıyamet arıyor.” dedi.

Akalın sözlerine şu şekilde devam etti:

“Ben de mağazaya yalvarıp ‘Parasını verin’ dedim. Görgüsüz olabilirim ama başkasının parasıyla görgüsüzlük yapanı ilk kez görüyorum. Hem ‘Demet’in huyudur’ ne demek? İki sene önceki doğum günümde Caner Erkin’in üstüne atlamaya kalktı, rezil oldum. Hem saat aldık hem de üstüne terbiyesiz, görgüsüz, rezil olduk.

Berkay karısını sustursun. Bir kadın, adamı vezir de eder rezil de.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.