Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Burcu Başoğlu ile Selçuk Kabadayı boşanıyor

Selçuk Kabadayı, 2015 yılından beri evli olduğu Burcu Kabadayı ile boşanacaklarını açıkladı. Sunucu Murat Başoğlu’nun, Bodrum’da bir teknede öpüşürken yakalandığı genç kadının Burcu Hanım olduğu öne sürülmüştü.

Burcu Başoğlu ile Selçuk Kabadayı boşanıyor
266
20 Ağustos 2017 - 13:14

Murat Başoğlu’nun Bodrum’da genç bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları gündem olmuştu. Başoğlu’nun öpüştüğü kişinin yeğeni Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edilmişti.

Ünlü sunucu, bu iddiadan sonra yaptığı açıklamada, “Yakalandığım kişinin yeğenim veya spor hocam olduğu söyleniyor ama yabancı bir kadındı. Maalesef iğrençlik had safhada. Yarım saat önce tanımıyordum, keşke tanışmasaydım! Yarım saat sonra da bıraktım. Kötü bir kaçamak oldu. Benim sevgilim varmış, nereden sevgilim oluyor benim? Benim ne zaman sevgililik durumumu gördünüz? Arkadaşla bir beach partide tanışmıştım. Benim 14 yaşında bir oğlum, karım ve saygınlığım var” demişti.

Sözcü’nün haberine göre; Başoğlu Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı sessizliğini bozdu. 2015 yılından beri Hanım ile evli olan Selçuk Kabadayı, boşanacaklarını açıkladı ve “Boşanıyoruz ama bu konu hakkında konuşmak istemiyorum” dedi.

Bu açıklama, ünlü sunucunun yanındaki kişinin Başoğlu Kabadayı olduğuna dair iddiaları güçlendirdi.

Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek, kısa süre önce yurt dışına gitti.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.