Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Burcu Güneş’in 2019 mesajı

Şarkıcı Burcu Güneş, 2019 yılına Nevşehir’de girdi. Pop müziğin sevilen ismi, yeni yıla girerken konser öncesinde 2019 yılı mesajını verdi.

Burcu Güneş’in 2019 mesajı
158
01 Ocak 2019 - 16:32

Burcu Güneş, “2019’un hem Türkiye’mize hem dünyaya başta merhamet ve sevgi olmak üzere, sağlık, mutluluk, bereket, zorluklara kolaylık, çaresizliklere çare getirmesini diliyorum. Hepimizin tüm rüyaları tüm kalbinden geçenleri gerçek olsun inşallah. Tabi ki beynimizden geçen her şey bir dua, ağzımızdan çıkan her şey bir dua. O yüzden de ne kodladığımıza 2019’a çok dikkat etmek lazım. Bazı şeyleri hemen değiştirmekte mümkün olmuyor ama bence hep umutlu olmak lazım. Ben 2019 için çok güzel şeyler umut ediyorum. Çok güzel şeyler olacak inşallah. Bizde içimizden hep umutlu şeyler kodladığımıza özen gösterelim. Ve hep birlikte dünyadaki bütün canlıların inşallah hayrı adına en güzel yıllardan birisi olsun. Hep birlikte bu dualarımızla 2019 yılı geçsin” dedi.  “KAPADOKYA’DA BALONLAR EŞLİĞİNDE KLİP NEDEN OLMASIN?”

Pop müziğin sevilen ismi Burcu Güneş, daha önce de defalarca Kapadokya’ya geldiğini ve her geldiğinde büyülendiğini ifade ederken, “Balonlar eşliğinde bir klip olabilir” dedi. Güneş, “Kapadokya’ya çok kez geldim. Hatta 9 yıl önce yine bir yılbaşında buradaydım. Çok sevdiğim bir yer. Zaten çok gizemli bir yer. Eski adıyla atlar ülkesi. Her geldiğimizde ayrı bir büyüleniyorum. Bu sabahta çok güzel fotoğraflar çektik. Üşüdüm ama yine de değdi. Buraya üniversite konserleri için geldim. Hatta burada klip çektim. Çok çok başarılı olan Aşkım beni baştan yazarımın video klipini burada çekmiştik. Çokta keyifli bir video olmuştu. Ama bundan sonra da sık sık buraya geleceğim. Hatta balonlu yeni klipler olabilir belki diyorum” şeklinde konuştu.

Burcu Güneş, bulunan Crowne Plaza’da düzenlenen yılbaşı gecesinde yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kaldı. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.