Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Caner Erkin eski eşi Asena Atalay’a dava açıyor

Caner Erkin, çocukları için ödediği nafakayı kendisine harcamakla suçladığı eski eşi Asena Atalay’a dava açıyor.

Caner Erkin eski eşi Asena Atalay’a dava açıyor
207
17 Ekim 2018 - 6:49

Eski eşler Caner Erkin ile arasındaki nafaka krizinde şok gelişme! Mahkeme, Beşiktaşlı futbolcu Caner’in 2016’da 6 yıllık evliliğini bitirdiği ’a aylık 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar vermişti.

7 yaşındaki oğulları Çınar’ın aylık 50 bin liralık okul masraflarını üstlenen ünlü futbolcu, eski eşine de her ay ihtiyaçlarını karşılaması için de ekstra 10 bin lira ödediğini açıklamıştı.

Ancak ’ın babası Oktay Bey’in geçen yıl borcu yüzünden kapattığı tiyatro ve gösteri sanatları merkezi Massk Sahne’yi yeniden açmasıyla Caner Erkin cephesinden bir hamle geldi. Caner Erkin, iddiaya göre ’ı kendisi ve çocuğu için verdiği nafakayı babasına aktarmakla suçladı.

Futbolcunun, geçen yıl kısa süre televizyonda sunuculuk yapan eski eşinin şu an bir işi olmamasını gerekçe gösterdiği öğrenildi.

10 BİN LİRAYI KESECEK
Caner Erkin, Maslak Mashattan’daki merkezin geçen günlerde Oktay Atalay tarafından yeniden açılmasıyla eski eşine ödediği aylık 10 bin liralık yoksulluk nafakasının kesilmesi için dava açmaya hazırlanıyor.

‘PARAYI KENDiNE HARCIYOR’

Beşiktaşlı futbolcu, geçen aylardaki davada eski eşini “Asena, çocuk için verdiğim parayı kendisine harcıyor” sözleriyle suçlamış ve Çınar’ın velayetinin kendisine verilmesini istemişti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.