Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

CEMİLE KAYA “KADINLARIN HER ZAMAN YANINDAYIM”

CEMİLE KAYA “KADINLARIN HER ZAMAN YANINDAYIM”
390
13 Ocak 2019 - 22:56

Son zamanlarda sosyal medyada yaptığı paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Cemile Kaya, sosyal sorumluluk projeleri ile sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu.

Sosyal medyada 115.bin takipçisi olan Cemile Kaya ile sizler için konuştuk.

Cemile Kaya Kimdir?

ZÜRİH’TE YAŞAMAK ZORUNDA KALDIM

Uzun yıllar Zürih’te yaşayan Cemile Kaya, önceki hükümet yönetimi yüzünden ülkesini terketmek zorunda kalmış.

Sosyal medya yaygınlaşmaya başladığında farkında olmadan insanların dikkatini çekmiş ve olmuş halkın sevilen sı olmuş.

KADINA ŞİDDETE HAYIR

Kadına şiddetle alakalı Dr. Şenay Devi’nin konuğu olarak Uçankuş Tv’ye konuk olmuş, programda  Kadına Şiddete tamamen karşı olduğunu bu yüzden  Cemile Kaya,  sosyal medya yıldızı olmaktan mutlu olduğunu ve insanların sevgini kazanmak onlar tarafında desteklenmek gurur verdiğini,  benim sosyal medya hesabımın tamamen kendi doğrultumda kullandığımı belirtmek isterim hiç bir zaman Ne reklam amaçlı para kazanmak icin kulanmadım kullanmayacağımda çünkü türkiye ler gerekçekten yapmacık ve hepsi maddiyat amaçlı kullanmakta beni insanlar doğal olduğum icin seviyor bana bir çok teklif geliyor.

TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRİYORUM

Ben hepsini red ediyorum kesinlikle yardım ve sosyal proje harici bir tanıtım yapmayacağım yapmam ayrıca kendimi şöyle tanıtayım yaklaşık 20 yıl önce ülkemden farklı bir ülkeye giderek orda yaşamımı idam ettirmek zorunda kaldım çünkü,  o dönemdeki hükümet politikası farklıydı bugün kü gibi çok destekleyici ve hoş görülü değildi.

Allah şuanki hükümetten razı olsun diyeceğim bukadar devletime miletime bayrağıma allah güç küvet versin dış güçlerin bizim ülke üzerindeki baskısını çok yakından takip ediyorum.

Fakat ülkemizin dünya üzerindeki duruşu taktir edilecek pozisyonda ben Avrupa ülkesinde yaşadığım icin bunu çok daha iyi göre biliyorum.

Kadına Şiddetle alakalı çok kapsamlı devlet destekli projelerim var bunun gerçekleşmesini çok istiyorum.

Bir kadına şiddet gördüğünde emin olun o kadının betinden ve ruhen ölmüş demektir onları tekrardan ağaç gibi yeşertmek topluma kazandırmak onların yanında olmamı gerekli kadınlar koruma önemsemeye ruhen ihtiyaçları var doğasındaki bu duygu icin hassas olunması gerekmekte dedi.

ayrıca Cemile Kaya’yı takip etmek isterseniz https://www.instagram.com/cemilekaya007

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.