Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

CHAMADA’DA KUŞ UÇTU

CHAMADA’DA KUŞ UÇTU
182
12 Haziran 2019 - 1:27

Türk popunun kraliçesi olarak adlandırılan , ” Kuş ” isimli yeni single çalışmasını önceki gece Girne’deki Chamada Club’te gerçekleşirdi. Dansçıları ile birlikte sahneye “Kuş Kafesi ” teması ile birlikte çıktı. Sahne öncesi basın mensupları ile buluşan , tüm islam aleminin bayramını kutladı. Yaklaşık iki ay öncesi model sevgilisi Ümit Cem Şenol’dan ayrılan popçu bu konu hakkında ” Bizim ayrılığımız iki ayı buldu. Ben kendimi sadece işime adadım. Anladım ki ben sadece işime aşıkmışım. Benim 2020 yılında 20. yılım oluyor kariyerimde, şu anda dünya yansa dönüp bakmıyorum çünkü benzersiz bir albüm hazırlıyorum sevenlerime. Bugüne kadar o kadar sunduğum şey var ki, benim adıma yeni bir şeyler sunmak gerçekten zor.” dedi.  

 

ÖBÜR TARAFTA DİNLENİRİM

Basın mensuplarının “Yaz’da geldi. Albüm ve single çalışmalarında dinlenebildiniz mi? sorusuna ” Hayatım öbür tarafta o kadar çok zamanım olacak ki bol bol dinlenirim. Ben zaten çok dinlenmeyi sevmiyorum, o yüzden stüdyoda bir şarkı çıkınca uykunuz kaçıyor hep aklınızda o oluveriyor ” cevabını verdi. 

DEMET İLE DÜET OLABİLİR 

BENİM İÇİN KAVGA ETMESİNLER

Demet Akalın ile uzun süre küs olduktan sonra barışan , bugünlerde Sinan Akçıl ve Akalın arasında kaldı. Sinan Akçıl’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada ” Hande İle konuşmuyorum” demesi röportaj sırasında hatırlatıldı. Yener ise meslektaşlarına “Benim için kavga etmenize gerek yok ” diyerek polemik yaratacak bir söz söyledi. Akalın ile barışma haberleri çıktıktan ve birbirlerini takibe aldıktan sonra hiç yan yana gelmeyen ikilinin bu durumun hatırlatılması üzerine , “İkimizde şu sıralar çok çalışıyoruz ama anlatamam nasıl tatlıyız. Sürekli mesajlarışıyoruz.” derken bir muhabirin ” 20. yıl albümüzde düet olurmu? ” sorusuna ise ” Her şey olabilir, hayat bu” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.