Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Chloe Loughnan Eylem İpek Şafak’ın yaptığı ‘Kürtaj’ haberine dava açıyor

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe, “Elimde ses kaydı var” diye açıklama yapan TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım adlı magazin programının sunucusuna, ‘Kişisel verilerimi hukuka aykırı şekilde kayıt etti’ diyerek tazminat davası açıyor.

Chloe Loughnan Eylem İpek Şafak’ın yaptığı ‘Kürtaj’ haberine dava açıyor
233
27 Mart 2019 - 0:04

Eylem İpek Şafak, Chloe’nin gizlice kürtaj yaptırdığı bu yüzden de ’ın boşanma davası için avukatına talimat verdiğini söyledi.

“SERDAR’IN AĞZINDAN BOŞANACAĞINI DUYDUM”

’ın bir nın eline ulaştığını ve bu kayıtta boşanmak istediğini söylediğini belirten Eylem İpek Şafak, “Serdar sosyal medya hesabından boşanma haberlerini yalanladı. Benim elime bir ulaştı ben haberi bunun üzerine hazırladım. Serdar bana ‘o senin eline nasıl ulaştı?’ diye de sordu. Serdar şu an o nın kimlerde olduğunu merak ediyor. Serdar ‘evet haberler doğru ama zamanlama yanlış’ dedi. Sesli notta da tarih belli değil. Serdar, ‘Birkaç ay önce böyle bir şey olmuştu evet.’ dedi. Aynı zamanda da şu anda evliliklerinin düzgün gittiğini söyledi.

“CHLOE GİZLİCE KÜRTAJ OLMUŞ”

Olay çok büyüdü hassas bir konu ama söyleyeceğim. Serdar’ın Chloe ile bu boşanma kararını almasında Serdar’ın ağzından da teyidi aldım Chloe kürtaj olmuş. Serdar’da bunu duyup sinirlenmesiyle boşanma kararı almış.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.