Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Çıplak fotoğrafını gönderdiği iddia edildi

Demet Şener, olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi İbrahim Kutluay’ın şu anda sevgilisi olan Edvina Sponza’nın olay görüntüleri ortaya çıktı. Sponza’nın Demet Şener’e çıplak fotoğrafını gönderdiği iddia edildi.

Çıplak fotoğrafını gönderdiği iddia edildi
1.099
05 Mayıs 2019 - 10:54

, olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi İbrahim Kutluay’ın şu anda sevgilisi olan ’nın olay görüntüleri ortaya çıktı.

“TELEFONDA CİNSEL İLİŞKİ YAŞAMAYI SEVER”

ile İbrahim Kutluay’ın çekişmeli boşanma süreci magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 11 yıllık evliliğini bitiren , eşinin kendisini Edwina Sponza ile aldattığını iddia etmiş ve İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmıştı. boşandıktan sonra ’ya 500 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı. O davada bomba ifadeler verilirken ’nın ’in evine zarfla iç çamaşırını ve çıplak fotoğraflarını yolladığı ortaya çıkmıştı. bununla da yetinmemiş ve ’in kardeşinin cep telefonunu da çıplak resimlerini yolladığı iddia edilmişti. Hatta davada tanık olarak dinlenen spor hocası da, Demet ile ağabeyinin telefonuna ’nın çıplak fotoğraflarını gönderdiğini belirterek, mesajda da “İbrahim telefonda cinsel ilişki yaşamayı sever” yazdığını gördüğünü söyledi.

FOTOĞRAF AYLAR SONRA ÇIKTI

, görüntüleri görünce hemen boşanma davası açtığını söylemişti. Boşanma davasından aylar sonra ’nın o fotoğrafı ortaya çıktı. İşte ’e gönderildiği iddia edilen fotoğraf.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.