SON DAKİKA

ÇOCUKLAR İÇİN MÜZİK

“Hayatı Engelleri Paylaşarak Sev”

Bu haber 22 Kasım 2018 - 18:15 'de eklendi ve 238 kez görüntülendi.

HEPSEV’den Çocukları Isıtan Yardım Eli

 

Bu yıl 4.sü düzenlenen Çocuklarımız İçin Söylüyoruz Projesi, HEPSEV Derneği ile beraber Mask Live Pera’nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Başladığı günden bu yana ihtiyaç sahibi çocuklara umut olan projeye bu yıl da ilgi büyüktü.

 

Eurosport spikeri Yiğit TOP’un sunuculuğunu yaptığı gecede, Ece GÜRSEL, Cem KILIÇ, Özge ÖZTİMUR, Burak DEMİR’in de aralarında bulunduğu pekçok sanatçı, gönüllü olarak sahne aldı. HEPSEV Derneği gönüllüsü görme engelli müzisyen Eyüp Sultan AYLAR da söylediği şarkılar ile geceye renk kattı. Gecede, 300 ihtiyaç sahibi çocuğa ulaşacak miktarda bağış toplandı. Toplanan bağışlar, HEPSEV Derneği aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşacak.

 

“Hayatı Engelleri Paylaşarak Sev” sloganı ile yola çıkan HEPSEV Derneği, engelliler, kadınlar ve çocuklar gibi korunmaya muhtaç kesimlere yönelik faaliyetler yürütmektedir. Engelliler ile birlikte oryantiring, bağış organizasyonları, yuvada kalan çocuklara yönelik yardımlar, işaret dili eğitimi gerçekleştirilen faaliyetler arasındadır. Hak ve sevgi temelli projelerle, toplumsal eşitliği sağlamayı hedeflemektedir.

 

HEPSEV Derneği’nin etkinliklerine katılmak ve gönüllü olmak için, hepsev.org adresini ziyaret edebilir, derneğin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Haber : Süper Kulüp