Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Deha Bilimlier “Dalga dalga” için kamera karşısına geçti

Sahnelerin sevilen ismi Deha Bilimlier, “Hatcem” türküsünü Ramazan Bayramı’nda yepyeni bir cover ile “Dalga dalga” ismiyle sevenleriyle buluşturuyor. Geçtiğimiz aylarda vermiş olduğu konserde sevenlerinin yoğun ilgisini çeken “Dalga dalga” isimli albümünü Covid-19 sebebiyle erteyelen Bilimlier, bayramda evlerde “Dalga dalga” ile içimizi ısıtacak

Deha Bilimlier “Dalga dalga” için kamera karşısına geçti
8
21 Mayıs 2020 - 17:35

Sahnelerin sevilen ismi , ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği bu zor dönemde, insanlara ve sevdiklerine enerji vermek adına herkes tarafından bilinen anonim “Hatcem” türküsünü “Dalga dalga” ismiyle seslendirdi. Geçtiğimiz aylarda sevenlerine verdiği konserde yoğun ilgi gören eseri albüm haline getiren , Covid-19 sebebiyle beklettiği albümünü Ramazan Bayramı’nda piyasaya sürüyor.

 

İnsanların moral bulmaya ihtiyacı olduğunu düşünen Bilimlier’in, sevenlerine bayram hediyesi olarak yaptığı albümünün sloganı ise ‘Müzik herkese iyi gelecek’. Şarkısının kısa tanıtım videosunu sosyal medya hesabında paylaşan Bilimlier, “İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte insanlarımızın moral bulmaya ihtiyacı var.

Müziğin insan psikolojisine bir nebze olsun iyi geldiğini düşünüyorum. Bu dönemde hareketli şarkıların çıkmasını daha yerinde buluyorum. İnsanlar evlerinde çok sıkıldı, eğlenmeye enerji depolamaya ihtiyaçları var” dedi. ’in kendi sosyal medya hesabından paylaştığı şarkının kısa klibi, sanatçı dostları, magazin platformları, müzik piyasası ve sevenleri tarafından kısa sürede büyük ilgi gördü.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.