Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Demet Akalın’dan şoke eden iddiaya yanıt!

Şarkıcı Demet Akalın,

Demet Akalın’dan şoke eden iddiaya yanıt!
210
20 Ağustos 2017 - 12:40

Bodrum Yalıkavak’daki bir beach kulüpte sahne alan Demet Akalın’ı mekanın kapısında sevenleri karşıladı. Ünlü popçu, konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz hafta evine gelen haciz nedeniyle oldukça zor günler yaşayan Akalın, “Yorgunluk yok, bugün iyiyim. Çok arayan soran oldu ‘bütün Türkiye aradı’ desem abartmış olmam. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. O da bir patlamaydı geçti ve bitti diyerekten kendime telkin etmeye çalışıyorum. Mevzu çok tatsız ve sevimsiz olduğu için sanırım gücüme gitti çünkü çok çalışan bir insanım. ‘Geçti, gitti’ diyelim. Çok sevenim varmış, çok dostumuz varmış. Bir de yıllarca boşa yapılan dostluklar varmış. Çok eski küstüğüm arkadaşlarım vardı onlarla barıştım. Fatih Terim’den Murat Boz’a Kenan Doğulu’ya herkes o kadar güzel şeyler söylediler ki, onlar beni ayağa kaldırdı. Aslında kalkmayacak bir şey yoktu ama insan yine de bir telefon, mesaj istiyor böyle günlerde” dedi.

Haciz olayı sonrasında bağlandığı canlı yayında oldukça zor anlar yaşayan ünlü şarkıcı, “Ben canlı yayında olan hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Sonradan kendimi izleyince şaşırdım. Nispetizm diye bir kelime geçince sigortalarım attı ama benim magazinle aram hep iyidir. Düşe kalka beraber yürüdük ama o gün duygusal bir patlamaydı. Geldi geçti” şeklinde konuştu.

Eşi Okan Kurt ile boşanacaklarına dair haberler çıkan Demet Akalın, “Yok böyle bir şey. Öyle bir şey söz konusu bile değil. Adam şimdi İstanbul’dan havaalanına indi yine adamı göremedim. Ben konsere geldim” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.