Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Diriliş Ertuğrul 4.sezon 92.bölüm fragmanı bir tülü neden yayınlanmıyor?

Yaz ayının girmesiyle birlikte ekranlara veda eden olan Diriliş Ertuğrul 4.sezonu ne zaman başlayacak? Son bölümüyle adeta nefes kesen Diriliş Ertuğrul 92.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak soruları sorulmaya başlandı.

Diriliş Ertuğrul 4.sezon 92.bölüm fragmanı bir tülü neden yayınlanmıyor?
307
25 Ağustos 2017 - 12:38

Her bölümü farklı bir aksiyona sahne olan TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi sezon finaline girdi. Son bölümün yayınlanması ile birlikte 92.bölüm günün en çok arananları listesine girdi. Sezon finalinde Bey’in yaralanması akıllara Engin Altan Düzyatan çıkacak mı sorusunu sordurmaya başladı. Peki 4.sezonu ne zaman başlayacak? Yeni bölüm ile ilgili detaylar çıktı mı? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 4.SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sezon finali nefes kesen sahneleri imza atan geçtiğimiz sezon 26 Ekim 2016 tarihinde başlamıştı. TRT 1’de yayınlanan 4.sezonun da 25 Ekim 2017 tarihi itibariyle seyirciyle buluşması bekleniyor. Henüz yapımcı şirketten konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamasına karşın başlama tarihi belli olur olmaz haberimizin detayından öğrenebilirsiniz.

92.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi 92.bölümü dizinin yeni sezon başlama tarihinde bir hafta önce yayınlanacaktır

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, ’un tuzağına düşmüş ve tarafından öldürülmüştür. şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir.

Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla ’a destek olmuştur. başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikmiştir. Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. ’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görmüştür.

ertuğrul-bey-ölecemi

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNDEN AYRILACAK MI?

91.bölümünde ağır bir şekilde yaralanan Bey karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacak mı?

Zaman zaman diziden çıktı haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Düzyatan,”Bu haberlerin bizimle alakası yok. ileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm’, Bulut Olsam’ dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları’nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman” ifadelerini kullandı..

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.