Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | YUSUF GÜR

Ece Çeşmioğlu’nın yeni projesi belli oldu

Oyuncu Ece Çeşmioğlu, yakında Show TV’de seyirciyle buluşacak olan ‘Yuvamdaki Düşman’ dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Ece Çeşmioğlu’nın yeni projesi belli oldu
186
09 Ocak 2018 - 18:28

Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna Müge Uğurlar’ın oturduğu ‘Yuvamdaki Düşman’da; Ece Çeşmioğlu, kaybettiklerini kazanmak için ‘Çifthanlı Ailesi’ne bakıcı olarak giren ‘Ceren’ karakterine hayat veriyor.

Ece Çeşmioğlu’nun canlandırdığı ‘Ceren’ karakteri, şeytani zekasıyla attığı her adımda izleyicilerin tüylerini ürpertecek. Huzur dolu bir ev içinde tatlı gülümsemesiyle herkesin sevgisini kazanmayı başaran genç bir kadının, içinde gizlice büyüttüğü fırtınayla etrafında yaratacağı yıkıcı hasara izleyiciler şahit olacak. Bugüne kadar kendi çabasıyla kazandıklarının kasıtlı olarak elinden alındığına kendini inandırmış olan Ceren, kaybettiklerini geri kazanmak için gözlerini tamamen karartacak.

Başrollerinde Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan’ın yer aldığı ‘Yuvamdaki Düşman’un kadrosunda ayrıca Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi ve Sultan Köroğlu Kılıç bulunuyor. Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk de dizide sürpriz isimler olarak yer alıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.