Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Ekran karşısında Türkiye’ye küstah tehdit

TSK’nın vurucu gücüyle karşılaşınca ABD’ye ‘bizi koruyun’ diye yalvaran teröristler Türkiye’yi tehdit etmeye başladı.

Ekran karşısında Türkiye’ye küstah tehdit
212
19 Ağustos 2017 - 15:54

Grubun liderlerinden Hesam Hidro, grubun kuruluşunun açıklandığı törende yaptığı konuşmada Türkiye’yi etti ve “Osmanlı kolonicilerini ülkemizden atacağız” dedi.

“OSMANLI KOLONİCİLERİNİ ÜKLEMİZDEN ATACAĞIZ”

İşte Türkiye’yi ettikleri o sözler:

“Suriye savaşının 7’inci yılındayız. Tüm terör gruplarının kontrolüne ve tiranlığa tanıklık ettik. Ancak son sözü her zaman onurlu Suriyeliler ve vatansever isyancıları söyledi.

Bugün, Kürdü, Arabı, Türkmeni, farklı etnik kökenlere mensup genç, özgür Suriyeliler’den oluşan yeni bir gücün kurulduğunu ilan ediyoruz. Bu güç, ülkemizi yok edenlere, bizi acıyı tatmaya zorlayanlara ve ülkemizi işgal etmek için binlerce insanımızı öldürenlere karşı savaşacak.

Özellikle son bir kaç ayda kuzey Halep’teki köylerimizin birçoğunu Türk güçleri bombaladı ve hala da saldırılarını devam ettiriyorlar. İsyancı güçler, Suriye halkına, ellerindeki tüm imkanlarla terör saldırılarına karşı Suriye’yi savunacaklarının ve Osmanlı kolonicilerini ülkeden atacaklarının sözünü veriyor. Canlarını feda eden kahramanlarımızın intikamını alacağız, huzur içinde yatsınlar. Çok yaşa demokratik Suriye.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.