Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Emniyet Müdürü Alper’den sporcu çocuklara sürpriz

Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Adıyaman Gençlerbirliği Futbol kulübünün alt yapı oyuncularıyla bir araya gelerek milli sporcu Ümit Kurt’u arayarak büyük sürpriz yaptı.

Emniyet Müdürü Alper’den sporcu çocuklara sürpriz
198
20 Ağustos 2017 - 13:25

Adıyaman İl Müdürü Metin , Adıyaman Gençlerbirliği Futbol kulübünün alt yapı oyuncularıyla bir araya gelerek milli Ümit Kurt’u arayarak büyük yaptı.

Çocuklarla bir süre muhabbet edip spor hayatlarında başarılar dileyen Müdür , daha sonra Çaykur Rizespor’da oynayan Milli Futbolcu Ümit Kurt’u cep telefonuyla görüntülü aradı. Milli Sporcu Kurt’la görüntülü konuşan Müdür , Milli Sporcu Kurt’tan ç spor hayatına nasıl başladığını ve sporun güzelliklerinden bahsetmesini istedi. Milli Sporcu Kurt ise, ç sporun öneminden ve insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerinden bahsederek ç başarılar diledi. Daha sonra açıklamalarda bulunan Müdür , “Adıyaman’da huzur ve asayişi daha iyi temin etmek adına özellikle terörle mücadele anlamında bir çok işsiz gencimiz sporla uğraşmadığı zamanlarda farklı yönlere gittiğini gördük. Spor yapan bir bünye sağlıklı ve dinç olur. Adıyaman’da sporun gelişmesi için emniyet müdürlüğü olarak elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız. Genç kardeşlerimiz ile birlikte milli takımda oynamış olan değerli Ümit Kurt ile görüştük. İnşallah burada ki kardeşlerimizden de bir tanesi Türkiye Milli Takımı formasını giyerek göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.