Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

EVLİLİK CÜZDANINI AJDA PEKKAN VERDİ

Tv Programı Yapımcısı ve İş İnsanı Ferruh Taşdemir yaklaşık 6 yıldır birlikte olduğu İş İnsanı Eftelya Kökbudak ile Raffles İstanbul Hotel’de nikah masasına oturdular. Muhteşem düğün töreninde iş ve sanat dünyasının birbirinden ünlü simaları genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

EVLİLİK CÜZDANINI AJDA PEKKAN VERDİ
96
21 Ekim 2019 - 16:03

Tv Programı Yapımcısı ve İş İnsanı Ferruh Taşdemir yaklaşık 6 yıldır birlikte olduğu İş İnsanı Eftelya Kökbudak ile Raffles Hotel’de nikah masasına oturdular. Muhteşem düğün töreninde iş ve sanat dünyasının birbirinden ünlü simaları genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Şükrü Genç-Eftelya Kökbudak-Ferruh Taşdemir-Ajda-Pekkan-Bedrettin Dalan-Şansal Büyüka--Ali Ağaoğlu-

Moda prodüktörü ve koreograf Öner Evez’in imzasını taşıyan muhteşem düğün töreninde konuklar unutulmaz bir gece yaşadılar. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı nikah töreni devleri ligini andırıyordu. Genç çiftin nikah şahitliğini Türkiye’nin önde gelen siyasetçilerinin yanı sıra ünlü işadamları yaptı.

Ali Ağaoğlu – Mehmet Ağar

Nikah şahitliğini , Mehmet Ağar, Bedrettin Dalan, Ali Ağaoğlu, Ajda Pekkan, Hayri Yazıcı, Mustafa Sarıgül, ve Şansal Büyüka yaptı. Atılan imzalar sonrası evlilik cüzdanını Ajda Pekkan gelin hanıma bizzat teslim etti.

Ferruh Taşdemir, Eftelya Kökbudak

Genç çiftin ilk dans müziği ünlü müzisyen Sinan Akçil’in eşliğinde gerçekleşti, Sinan Akçil genç çift için “Mucize” parçasını okudu. İlk dans sonrası Sinan Akçil birkaç parça daha okuyarak sahneyi sanatçı Ali Şan’a bıraktı. Gece boyunca Ali Şan’ın birbirinden eğlenceli parçalar okuyarak davetlileri gece boyunca dans pistinde tuttu. Ali Şan’ın ardından arabesk müziği sevilen ismi Ferman Toprak sahne aldı….

Gelin ve Damatlıkta ünlü modacı Hakan Akkaya’nın imzası bulunuyor. Gecenin müzik koordinatörlüğünü başarılı Dj Emrah Ekiz üstlendi. Genç çift unutulmaz düğün sonrası balayına rotayı Amerika çevirdiler.

 

, Ali Ağaoğlu, Şansal Büyüka, , Bedrettin Dalan, Şükrü Genç, Eftelya-Ferruh Taşdemir, Ajda Pekkan, Mehmet Ağar, Hayri Yazıcı, Mustafa Sarıgül

Nikah törenine katılan isimler arasında; Ajda Pekkan, Ali Ağaoğlu, Mehmet Ağar, , Bedrettin Dalan, Mustafa Sarıgül, , Sedef-Alpsel Mercan, , Işıl-Rüştü Reçber, Bahar-Ozan Şer, Ilgın-Barış Dalan, , Nusret, Çiğdem-Mithat Erdem, Hande-Erdinç Acar, Feyzan-Atilla Bingöl, Sena Ağaoğlu-Koray Kırcal, , Burçin-Onur Ağaoğlu, Vedat Alaton-Seda Sögütlü, Türkan-Tahir Kıran, Aynur-Veysel Şenel, , Nihal-Şansal Büyüka, , , Şafak Sezer, , Mahmut Ziylan, İlker Çebi, , Rose Kar, Sinan Akçil, Volkan Konak gibi bir çok ünlü isim vardı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.