Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | YUSUF GÜR

Exist Silver Karaköy’de

Bu güne dek bir çok marka ve firma için tasarımlar yapmış olan Batın Göktuğ Köse ve Emir Hoşkeser artık yeni tasarımlarını direk müşteriler ile buluşturmaya harar verip bir tasarım galerisi açtılar.

Exist Silver Karaköy’de
272
02 Temmuz 2019 - 15:07

Ödüllü Tasarımcılar Karaköy’ de

 

Bu güne dek bir çok marka ve firma için tasarımlar yapmış olan Batın Göktuğ Köse ve Emir Hoşkeser artık yeni tasarımlarını direk müşteriler ile buluşturmaya karar verip bir tasarım galerisi açtılar.

Genç yaşlarına rağmen adlarından bahsettirmeyi başarmış olan iki tasarımcı kafadar galerileri için sosyete ve eğlencenin yeni adresi Karaköy’ü seçtiler. Necatibey Caddesi Baş Cerrah sokakta adeta mekânın da bir tasarım olan galeri “Exist Silver” adını taşıyor. İki ortağın aynı zamanda markası da aynı ismi taşımakta.

Geçen hafta sonu minik bir açılış partisi ile misafirlerini ağırlamaya başlayan galeride başta gümüş olmak üzere birçok tasarım ürünü takı ve mücevher mevcut. Mekânın bir özelliği de geç saatlere kadar açık olması.

“Nöbetçi Romantizm Dükkanı” geç saatlerde bile romantik jestler yapmak isteyen erkekler ve kendini sevindirmek isteyen kadınlar için açık. Önemli bir doğum günü yahut yıldönümünü unutan/geç hatırlayanlar, eşlerine ve sevgililerine şık sürprizler yapmak isteyenler saat 22 sularına kadar bu şansa sahipler.

 

https://www.existsilver.com

https://www.instagram.com/existsilver/

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.