Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | YUSUF GÜR

Ezgi Eyüboğlu eski eşi Kaan Yıldırım’la aşk yaşadığı söylenen Demet Özdemir’le pişti oldu

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu, iki ay önce boşandığı Kaan Yıldırım ile hakkında aşk iddiaları çıkan Demet Özdemir’le İstanbul Harbiye’de düzenlenen konserde pişti oldu.

Ezgi Eyüboğlu eski eşi Kaan Yıldırım’la aşk yaşadığı söylenen Demet Özdemir’le pişti oldu
429
07 Eylül 2019 - 9:30

Dizi setinde tanışıp evlenen Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu çifti geçtiğimiz aylarda tek celsede boşanmışlardı. Evliliklerini bitirme kararı alan ikili hayranlarını şoke uğratmıştı. Bu ayrılığın nedeni herkes tarafından farklı konuşulurken ihanet iddiaları gündeme gelmişti. Kaan Yıldırım’ın Demet Özdemir ile aşk yaşadığı iddiaları ise gündeme bomba gibi düşmüştü. Önceki gün Harbiye’de düzenlenen konsere giden Eyüboğlu, eski eşiyle Bodrum’da görüntülenen ve aşk yaşadığı söylenen Demet Özdemir’le pişti oldu.

DEMET’LE BODRUM’DA GÖRÜNTÜLENDİLER

Üç yıl önce rol aldıkları dizide tanışan ve nikah masasına oturan Ezgi Eyüboğlu-Kaan Yıldırım çifti, ortak aldıkları karar doğrultusunda geçtiğimiz Haziran ayında boşandı. Boşanmadan kısa bir süre sonra Kaan Yıldırım Bodrum’da Demet Özdemir ile bir araya geldi. İkilinin havuz başındaki görüntüleri ise ”acaba aşk mı yaşıyorlar” sorularının gündeme gelmesine neden olmuştu.

SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ

Harbiye’de konser veren Oğuzhan Koç’u dinlemeye giden Demet Özdemir ve Ezgi Eyüboğlu’nun neredeyse yan yana oturması gerilimi arttırdı. Kaan Yıldırım’la yakınlaştığı iddia edilen Demet Özdemir’le Ezgi Eyüboğlu’nun arasında sadece bir kişinin oturması dikkat çekti. Eyüboğlu’nun Demet Özdemir’e olan sert bakışları ise oldukça dikkat çekti.

AŞK İDDİALARINI YALANLADI, SERT ÇIKTI 

Muhabirlerin ‘Kaan Yıldırım’la aşk yaşıyor musunuz?’ sorusu Demet Özdemir’i kızdırdı. Hemen yanında Ezgi Eyüboğlu’nun oturduğunu bilen Demet Özdemir, “Daha önce de söyledim, öyle bir şey yok. Böyle bir yerde böyle konuları konuşmayalım” diyerek sert çıktı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.