Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Gigi Hadid o davaya isyan etti!

Gigi Hadid, Instagram’da birlikte bir fotoğrafını paylaştığı paparazinin, görüntüsünü izinsiz kullandığı gerekçesiyle kendisine dava açmasına isyan etti. Hadid, “Bu insanlar bizim üzerimizden her gün para kazanıyor. Tek kuruş vermeden. Sabah akşam peşimizdeler. Ve şimdi Twitter’da bulduğum, altında kimin çektiği yazmayan bir fotoğraf için bana dava açıldı, ki koyduğu fotoğraf için ajanslardan zaten ödemesini almıştı. Bu absürt” ifadelerini kullandı.

Gigi Hadid o davaya isyan etti!
224
21 Ekim 2018 - 15:19

Süper model , bir paparazzi tarafından çekilen fotoğrafını Instagram hesabında izinsiz ve isimsiz paylaştığı gerekçesiyle dava edildi.

Hadid, bu karara sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. 23 yaşındaki model şunları paylaştı:

“Menajerimden son paylaştığım (sonra silmek zorunda kaldığım) fotoğraf nedeniyle resmen dava edildiğimi öğrendim.

Bu fotoğraf bir etkinliğe giderken sokakta çekilmiş bir paparazzi fotoğrafımdı. Bu insanlar bizim üzerimizden her gün para kazanıyor.

Tek kuruş vermeden. Sabah akşam peşimizdeler. Ve şimdi Twitter’da bulduğum, altında kimin çektiği yazmayan bir fotoğraf için bana dava açıldı, ki koyduğu fotoğraf için ajanslardan zaten ödemesini almıştı. Bu absürt.

Bu insan bana mesaj atmış olsaydı çektiği fotoğrafın altına ismini yazardım. Paparazzi, bu sözüm sana: Bir çizgi var, bizler insanız.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.