Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Gülhan Şen: Ben anne oldum

Gezi programıyla tanınan sunucu Gülhan Şen, şubat ayında anne oldu. Şen, kızının adını (Kiana) ve yaşadığı süreci Instagram’da takipçileriyle paylaştı.

Gülhan Şen: Ben anne oldum
193
02 Mart 2019 - 0:25

Gülhan Şen’in, Instagram hesabı üzerinde yaptığı paylaşım şöyle:”Hayatımdaki en güzel haberi nasıl verebilirim ki? En iyisi en yalın ve büyüleyici haliyle söyleyivermek: ‘Ben anne !’ Özlemle hayalini kurduğum, birbirimize kavuşmak için nice dualar ettiğim mucizem geçen yaz ‘Geliyorum!’ diye haber vermişti bana. Doğum yaklaşırken bu sevinçli haberi sizlerle de paylaşmaya hazırlanıyordum ki tatlı kızım bize sürpriz yapıp erkenci davranıverdi! Epey telaşlandım ama çok şükür sağlıkla kavuştuk birbirimize. Güzel dileklerinizi, dualarınızı esirgemeyin bizden… Ben de sizin için Allah’ın bu mucizeyi isteyen herkese nasip kısmet etmesini, olanların da evlatlarına sağlık vermesini dilerim. Hoş geldin canım kızım, dünyama benzersiz güzellikte duygular ve bambaşka bir anlam getirdin. Sen doğdun ve seninle birlikte ben de yeniden doğdum.

Pamuk şekeri biricik kızımın adı Kiana. Çünkü o benim havam, suyum, toprağım, ateşim, her şeyim! Kiana, Farsça ‘doğadaki dört temel element’ anlamına geliyor. Farklı dillerde başka güzel anlamları da var. Hawaii dilinde ‘cennet gibi’ demek, İrlandaca ‘kadim’. Eskimo dilinde ‘üç nehrin birleştiği yer’, Lazcada ‘Dünya’ demek.

Doğadaki tüm güzellikleri, canlıları seven, koruyan ve onlarda ilahî yaratıcıyı görüp şükreden; yeryüzündeki tüm kültürleri, medeniyetleri kucaklayan ve onlarla zenginleşen bir kız olsun kuzum adı gibi.

Hayırlı, vicdanlı, adaletli; güçlü, sağlıklı, mutlu; elini attığı her işte başarılı, yetenekli ve ilham veren biri olsun. Şansı bahtı daima açık olsun inşallah! Allahım’a şükürler olsun ve ‘amin’ diyenlere, güzel dileklerde bulunanlara da nasip etsin.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.