Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Hera Aslan, Ozan Doğulu’ya aşkını ilan etti

Genç şarkıcı Kübra Hera Aslan, 2. Sayfa programında 19 yaş büyük yeni sevgilisi Ozan Doğulu hakkında konuştu. Aslan,

Hera Aslan, Ozan Doğulu’ya aşkını ilan etti
168
18 Şubat 2019 - 21:13

10 yıl önce Miss Turkey ikinci güzeli seçilen ve şimdilerde şarkıcılık yapan 28 yaşındaki Kübra Hera Aslan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Aslan, kendisinden 19 yaş küçük sevgilisi Ozan Doğulu’ya ne kadar aşık olduğunu anlattı.”OZAN’LA İŞLERE HEP BERABER GİTTİK SON KAÇINILMAZ OLDU”Aranjör ve şarkıcı Ozan Doğulu, 3 çocuğunun annesi Ece Yosmaoğlu ile boşandıktan kısa bir süre sonra birlikte albüm çıkardığı Kübra Hera Aslan ile aşk yaşamaya başladı. 2. Sayfa programına katılan Kübra Hera Aslan, Doğulu ile yaşadığı aşkı şöyle anlattı: “Biz tanıştığımız evlilerdi ve aramızda bir şey olmadı. Onlar boşandıktan sonra sürekli işlere beraber gittik falan son kaçınılmaz oldu.

“BOŞANMALARINDA İHALE BANA KALDI”Onların boşanma evresinde aramızda aşka dair hiçbir şey olmadı. O zaman gerçekten arkadaştık. Ozan’ın bana bu yönde bir yaklaşımını görmedim. Boşanmalarında ihale bana kaldı gibi oldu.

“ARAMIZDA 19 YAŞ VAR AMA ÇOK AŞIĞIM”Ozan’ın çok temiz kalpli olduğunu biliyorum. Evlilik kolay bitmiyor oda uğraşmıştır. Şu an birlikteyiz ve çok aşığım aramızda 18-19 yaş farkı var. Ben 28 o 47 yaşında. Benim sahne aldığım yerde Ozan’ın doğum gününü kutladık. Ozan ve ailesi çok sıcak kanlı Kenan’la (Doğulu) da Serpil Teyze ile de (Ozan Doğulu’nun annesi) karşılaşıyorum.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.