Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Hülya Açıkgöz: Hadise ile profesyonel ilişkimiz bitti

Hülya Açıkgöz önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar teşebbüsü, Açıkgöz Kardeşler arasında büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştu. Yaşanılan olay sonrasında Hadise, kariyerine yön veren ve birçok projesinde birlikte çalıştığı ablası Hülya Açıkgöz ile iş ilişkisini bitirmişti.

Hülya Açıkgöz: Hadise ile profesyonel ilişkimiz bitti
82
08 Mayıs 2019 - 21:19

Gazetecilerin sorularına yanıt veren abla Hülya Açıkgöz, “Ben başka sanatçıyla çalışmıyorum. Hadise’yle profesyonel ilişkim bitti. Küslük yok, biz kardeşiz. İş anlamında bittiyse de kardeşliğimiz devam ediyor” diye konuştu. 

“Yaşanan olaylardan ötürü Hadise’ye bir kırgınlığınız var mı?” sorusuna, “Kırgınlığım da yok biz iş anlamında yolumuzu ayırmak istedik. Kolay değil aslında biz 10 senedir çalışıyoruz. Tüm özel ve iş sorunlarını beraber paylaşıp çözdük. Biraz ara verip kendi düzenimizi kurmak da önemliydi. Derya da ben de kendi yolumuzu çizdik. Hadise diye bir kardeşim var benim, Türkiye’nin pop starı, onu da sahiplenmek gerekiyor. Onun imajını zedeleyecek hiç bir şey yapmak istemem” yanıtını verdi. 

Açıkgöz, “Annem Allah’a şükür çok iyi, bizim enerji kaynağımız. Annem bize güç veriyor. Belki de bu olay bizi daha da güçlendirdi. Çünkü bir taraftan ünlüsün, bir taraftan göz önündesin, aile içinde bir sorun var ve onu çözmeye çalışıyorsun, kolay bir şey değil ama başardığımızı düşünüyorum” diyerek sözlerini noktaladı. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.