Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekan | Kadınca | Sağlık | Kültür Sanat | Son Dakika Haberler

İBO SHOW BAŞLASIN DÜŞÜNÜRÜZ

İBO SHOW BAŞLASIN DÜŞÜNÜRÜZ
160
29 Ocak 2019 - 12:06
SEZEN’E BİR İMZA DA BENDEN
Yıldız Tilbe, önceki akşam Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı. Sahne kıyafetiyle dikkat çeken Tilbe, gazetecilerin sorularına kendine has üslubu ile cevap verdi.
Tilbe, “Kıbrısı seviyorum evimizin arka bahçesi gibi her anlamda güzel bir yer.” derken yeni albüm için de “single çıkartacağım o daha çabuk ulaşıyor sevenlerime” dedi.
Tilbe, henüz gerçekleşmeyen Sezen Aksu ile projeleri için de “Sezen Hanım çok yoğun ilk fırsatta beni arayacak.” dedi.
Aksu’nun tekrar sahnelere dönmesi için başlatılan imza kampanyasına da “İnşallah,canı isterse döner,bence özgür bırakalım nasıl istiyorsa öyle yapsın,ama ben de herkes ile aynı fikirdeyim.
Sezen, sahneye çıkmalı biz de izlemeli ve dinlemeliyiz bu bir ihtiyaç yani.” dedi.
Tilbe, muhabirlerin siz de müziği zirvede bırakacak mısınız,sizin için zirve neresidir? sorusuna ise “benim için her gün zirve ben zirvede yaşayan bir kadınım.
Zirveden indiğim gün öldüğüm gündür.” dedi. Tilbe 14 Şubat sevgililer günü için de çok güzel bir sürprizim var dedi.
Aşk kadını olarak aşk size ne zaman uğrayacak sorularına da “Boş yere beklemeyin,daha çok beklersiniz beni biri ile yan yana görmek İçin.” dedi
      İBO SHOW BAŞLASIN DÜŞÜNÜRÜZ
Bir zamanlar kavgalı olduğu İbrahim Tatlıses’in annesinin vefatını hatırlattığımız Tilbe,Allah rahmet eylesin,ölümün her hali kötüdür dedi.
İbo Show’un tekrar başlayacağını hatırlatan basın mensupları,eğer İbrahim Bey sizi programa davet eder ise katılır mısınız sorusuna Tilbe “Bir başlasın da gerisini düşünürüz.” diyerek Tatlıses ile ilgili soruları geçiştirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.