Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

İlhan Şeşen’in ‘Hediyem’ albümü lansmanına ünlü akını

Geçtiğimiz gün Babylon Bomontiada’da usta sanatçı İlhan Şeşen’in ‘Hediyem’ albümünün lansman gecesi gerçekleşti. Gecede sırasıyla; Yalın, Yaşar, Buray, Ayla Çelik, Eser Yenenler, Zeynep Talu, İhtiyaç Molası, Gündoğarken ve Dilhan Şeşen sahne aldı.

İlhan Şeşen’in ‘Hediyem’ albümü lansmanına ünlü akını
215
24 Ekim 2018 - 6:20

Müzisyen dostlarıyla aynı sahneyi paylaşan İlhan Şeşen, konseri dinlemeye gelenlere 47 yıl öncesine dayanan bir müzik ziyafeti yaşattı. Gecenin açılışını müzik kariyerinin ilk bestesi olan ‘Bağlar’ şarkısıyla gerçekleştiren usta müzisyen, “Bu şarkıyı eşime yapmıştım, şimdi bir de sonrasında yaptığım şarkıyı görün” diyerek, ‘Tombalak Tomurcuk’ parçasını seslendirdi.

“OĞUZHAN KOÇ BENİM GERİ VOKALİMDİ”

Sahnede İlhan Şeşen’le ‘Aliye’ dizisinin setindeki ilk tanışmalarını anlatan Eser Yenenler, “Şöhret yolunda tanıştığım ilk ünlü İlhan Şeşen’di. 15 yıl sonra tekrar bu albümle buluştuk” dedi.

Eser Yenenler’in albüme nasıl dahil olduğunu anlatan İlhan Şeşen, “Yıllar önce Eser’in bir performansını izledim. ‘Mutlaka sahnede olmalısın’ dedim, ama o sahneyi Oğuzhan Koç’a bıraktı” ifadelerini kullandı. Bu sözler üzerine Yenenler, “Oğuzhan o zamanlar benim geri vokalimdi. Ben de böyle olacağını düşünmezdim. Baktım ki o daha iyi, sahneleri ona bıraktım” diyerek, dinleyicileri kahkahalara boğdu. Yenenler, sahnede ‘Gördüğüme Sevindim’ şarkısını İlhan Şeşen’in gitarıyla çalıp söyledi.

TÜM AİLE AYNI SAHNEDE

Müziğe Grup Gündoğarken adı altında başlayan İlhan Şeşen, Gökhan Şeşen ve Burhan Şeşen, aynı sahnede unutulmayan ve en sevilen Grup Gündoğarken şarkılarını seslendirdi. Gökhan Şeşen’in henüz 21 yaşındaki müzisyen kızı Dilhan Şeşen de amcaları ve babasıyla sahneyi paylaştı. Bu sırada Dilhan Şeşen gözyaşlarına boğuldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.