SON DAKİKA

İngiliz televizyon yıldızı Holly Hagan’ın lazerden yüzü yandı!

İngiliz televizyon yıldızı Holly Hagan’ın güzellik tutkusu kötü bitti. Yüzüne yaptığı lazerden sonra Instagram hesabından, yanmış yüzünün fotoğrafını paylaştı!

Bu haber 25 Şubat 2019 - 21:13 'de eklendi ve 200 kez görüntülendi.

27 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı Holly Hagan kozmetiğe olan ilgisiyle biliniyor. Ünlü yıldızın bu ilgisi onun kabusu oldu. Yüzüne lazer yaptıran Hagan’ın tüm yüzü yandı ve su topladı. Ünlü yıldız yanmış yüzünün fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak, “Derisi yüzülen yüzümün rahatsız edici fotoğrafı geliyor” notunu düştü. Holly, yüzündeki güneş yanıklarını yok etmek için lazer yapmak zorunda kaldığını ve 10 gün içinde yüzünün çok daha iyi görüneceğini söyledi.

“CANAVARA BENZİYORUM”

Lazer yaptıktan sonra uzun süre sosyal medyadan uzak kalan Holly, kısa bir video paylaşıp şunları söyledi: Lazer yaptıktan sonra yüzüm çok kötü bir şekil aldı, gördüğünüz gibi bir canavara benziyorum.

YÜZÜNÜN ÇOK DAHA İYİ GÖRÜNECEĞİNİ SÖYLEDİ

Yüzümün çok ağrımasına rağmen, bir kaç gün sonra lazerin kesin sonucunu görmek için sabırsızlanıyorum. Holly, yüzündeki güneş yanıklarını yok etmek için lazer yapmak zorunda kaldığını ve 10 gün içinde yüzünün çok daha iyi görüneceğini söyledi.