SON DAKİKA

Instagram’da DM gönderenler için yeni dönem başlıyor!

Instagram, DM karışıklığını giderecek olan iOS ve Android uygulamaları için yeni bir özellik geliştiriyor. Bu özellikle cevap verdiğiniz görseli bir çıkartma haline getirerek fotoğraf ve videolarınıza kolayca dahil edebileceksiniz.

Bu haber 20 Ağustos 2017 - 13:16 'de eklendi ve 176 kez görüntülendi.

Instagram, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunabilmek için yorumlar bölümünde değişikliğe gittiğini ve bu sayede Instagram fotoğraflarının yorumlarına alt yorumlar yapılabilececeğini sizlere daha önce aktarmıştık.

Instagram'da DM gönderenler için yeni dönem başlıyor!

Instagram şimdi de DM yani direkt mesajlaşmalardaki cevap verme karışıklığında yeni bir özellikle çözüm getirdi. Daha önce kullanıcılar kendi fotoğraflarına veya videolarına DM üzerinden fotoğraf veya video şeklinde yanıt verebiliyordu. Yeni özellikle cevap verdiğiniz görseli bir çıkartma (sticker) haline getirerek fotoğraf ve videolarınıza kolayca ekleyebileceksiniz.

Çıkartmayı istediğiniz yere ekleyebilir, doodle yapabilir veya yine fotoğrafınıza ekstra çıkartmalar/metinler ekleyebilirsiniz. Bu sayede daha gülünç ve yaratıcı gönderiler oluşturabilirsiniz.