Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Intagram’dan takipçisinden gelen sapıkça mesajı ifşa etti!

36 yaşındaki şarkıcı Ebru Polat Instagram hesabında takipçisinden gelen sapıkça mesajı ifşa etti ”Müsait olduğunuzda…”

Intagram’dan takipçisinden gelen sapıkça mesajı ifşa etti!
615
06 Ağustos 2019 - 12:01

36 yaşındaki şarkıcı sosyal medya hesabında kendisine atılan ça meesajı ifşa etti. ’a tekne hediye etmek isteyen takipçisinin ahlaksız teklifini sosyal medya hesabından yayınlayarak ateş püskürdü! Ünlü şarkıcı kendisine tekne hediye etmek isteyen takipçisinin mesajlarının bir kısmını ifşa ederek ”Hadlerini bilsinler” direyerek ateş püskürdü.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık adından bahsettiren şarkıcı geçtiğimiz gün sürat teknesinde çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Fotoğrafı paylaştıktan sonra sosyal medya da DM’den kendisine özel olarak atılan ”Müsait olduğunuzda benim teknemi de kullanabilirsiniz.” şeklinde atılan bir mesajı sosyal medya hesabından paylaştı.

”Musait Olduğunuzda…”

’a, bir takipçisinin DM’den ”Müsait olduğunuzda benim teknemi de kullanabilirsiniz. Hatta size tekne hediye edebilirim, tabii ki de isterseniz.” şeklinde bir mesaj attı. Mesajların sadece bir kısmını yayınlayan kendisine gelen mesajları yayınlayarak, ”Bunu özellikle buraya koyuyorum, bir daha bu tarz mesajlar alırsam, isim ile birlikte paylaşacağım ona göre. Bir b.k bilmiyorlar bari hadlerini bilsinler.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.