SON DAKİKA

İpek Tanrıyar’a sahnede sürpriz evlilik teklifi

Oyuncu ve sunucu İpek Tanrıyar, sahnede aldığı sürpriz evlilik teklifi karşısında şoke oldu.

Bu haber 15 Kasım 2018 - 23:06 'de eklendi ve 210 kez görüntülendi.

Bilecik Tiyatro Festivali kapsamında sahnelenen ‘Olgun Portakal’ oyunu için sahne alan İpek Tanrıyar, oyun sonunda bir sürprizle karşı karşıya geldi.

İpek Tanrıyar’ın sevgilisi Murat Evler, tüm seyircinin önünde elinde çiçekle sahneye gelerek , “Seninle gecenin bir buçuğunda çılgınca renkli her türlü macerayı yaşamak istiyorum. Amazon’larda el ele dolaşmak, Nil Nehri’nde çırpınışını seyretmek, tehlikelerine ve engellerine aldırmadan her türlü macerayı yaşamak istiyorum. Ama her şeyin ötesinde akıp giden bir şey var, zaman. Zaman akıp gitmeden de asıl neyi istediğimi anlıyorum. Ne zaman nerede ve nasıl olursa olsun seninle olmak istiyorum. Benimle evlenir misin aşkım?” sözlerini söyledi.

Ardından İpek Tanrıyar’ın önüne diz çöken Murat Evler, cebinden çıkardığı tek taş yüzüğü Tanrıyar’ın parmağına taktı. Gözyaşlarına hâkim olamayan Tanrıyar, Bilecik’i hayatının sonuna kadar unutmayacağını söyleyerek, “Osmanlı Devleti burada kurulmuş. Sizlerin huzurunda yeni bir yuva kurmak için evet diyorum” dedi.

Oyun sonrası gazetecilere duygularını paylaşan İpek Tanrıyar, “Tiyatro festivalinin şahaneliğini mi anlatayım, ne kadar güzel misafir edildiğimizi mi anlatayım? Hayatımdaki sayılı özel anların ve ‘Tiyatroname’ ekibi ile birlikte oluşumuzu mu anlatayım? Ne anlatayım yani? Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Sevgili Murat, çok güzel bir sürpriz yaptı. Bekliyordum zaten ama nerede ve nasıl olacağını bilmiyordum. Nami Esatgil hocam ve bütün ekip arkadaşlarımın haberi varmış. Ama ben sürprizlere çabuk uyanırım. Hiç benden kaçmaz yani. Bu sefer gerçekten vurdular ve gol attılar yani. Herkese ve bütün ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Tabi ki Murat’a. Böyle özel bir yerde biz de yuva kurmaya adım attık ve evet dedik. Herkese çok teşekkür ediyorum. Bilecik benim hayatımda artık unutulmayacak‘’ şeklinde konuştu. Murat Evler ise ‘’Nihayetinde bu evlilik teklifini yapanlardan birisi olduğum için ben de çok mutluyum. Ayrıca arkadaşlarımızın son derece nazik davranmaları ve bu güzelliği birlikte organize etmemizde yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum” dedi. Öte yandan oyun sonunda Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, oyunculara hediyeler takdim etti.