Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

iPhone 8 nasıl şarj olacak? Yeni özelliği ortaya çıktı

iPhone üreticisinin yakın bir zamanda tanıtımını gerçekleştireceği iPhone 8 modelinin, Çinli sosyal medya platformu Weibo’da paylaşılan görsellere göre endüktif şarj (kablosuz şarj) özelliği ortaya çıktı.

iPhone 8 nasıl şarj olacak? Yeni özelliği ortaya çıktı
209
19 Ağustos 2017 - 16:25

Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da kullanıcılarla paylaşılan fotoğraflara göre, 8’in kablosuz yle geleceği ihtimali kuvvetlendi. 8’in tanıtımının gerçekleştirilmesine az bir zaman kala kablosuz gündeme taşındı.

Çinli sosyal medya platformu Weibo’da paylaşılan ve bir Apple mühendisi tarafından sızdırıldığı söylenen fotoğraflara göre, 8, 7s, 7s Plus’a ait olduğu ileri sürülen kablosuz panelinin fotoğrafı gün yüzüne .

8’in kablosuz yeteneğiyle geleceğini daha önce Apple’ın HomePod yazılımında yapılan bir keşif ve Apple’ın sağlayıcılarından birinin CEO’sunun açıklaması sayesinde öğrenildi.

KGI analisti Ming-Chi Kuo, tüm 2017 modellerinin yle geleceğini ancak kutuya dahil edilmeyerek ayriyeten satılan isteğe bağlı bir aksesuar olacağını ifade etti.

Daring Fireball’dan John Gruber’da kablosuz nin ’ların piyasaya sürülmesinden daha sonraki süreçte, iOS 11.1 yazılım güncellemesinin yayınlanmasıyla birlikte kablosuz desteğine kavuşacağını açıkladı.

Son olarak kaynaklar, ’larda kablosuz dışında hızlı ın da olacağını düşünüyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.