Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

İvana’ya ‘Sert’ eleştiri: Erkeklerimizi elimizden alıyor

Şarkıcı Sevda Demirel, moda sektöründen müzik sektörüne geçiş yaparak single çıkaran Ivana Sert’i ağır bir dille eleştirdi.

İvana’ya ‘Sert’ eleştiri: Erkeklerimizi elimizden alıyor
60
04 Mayıs 2019 - 9:37

Moda tasarımcısı ve manken İvana Sert, geçtiğimiz günlerde müzik sektörüne adım attığını duyurarak yeni single tanıtımını yaptı. Bugün yeni şarkısıyla Kanal D ekranlarında yayınlanan “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programına konuk olan İvana Sert’e, Sevda Demirel’den sert bir yorum geldi.

“YABANCI KADINLAR, ERKEKLERİMİZİ ELİMİZDEN ALIYOR”Intagram hesabından Sert’in yeni şarkısı hakkında paylaşım yapan Sevda Demirel, “Bir sen eksiktin. Kendi ülkesinde bir şey yapamayanlar bizim ülkemizde zirve oluyorlar, komedi ötesi. Yabancı kadınlar erkeklerimizi de işimizi de elimizden alıyor. Bence bunlara da biraz savaş açalım” şeklinde konuştu. “YARIM TÜRKÇESİYLE…”Sevda Demirel’in bu sözlerini duyan İvana Sert, şaşkınlığını gizleyemeyerek, Demirel’i tanımadığını söyledi. Açıklamalarının ardından canlı yayına telefonla bağlanan Demirel, “Biz yurt dışında çok zorluklar çekiyoruz ama yabancıları da gerçekten başımızın üstünde taşıyoruz. Özellikle Türkçe’yi konuşamayan, yarım yamalak Türkçesi’yle trilyonlar kazanan insanları adil bulmuyorum. Hanımefendinin Türkçe’si iyi değil ve böyle bir Türkçe’yle şarkı yapması adil değil” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.