Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Kafeden televizyon çalan hırsız güvenlik kamerasına takıldı

Antalya Manavgat’ta bir kafeden televizyon çalan hırsız güvenlik kameralarına takıldı. Kimliği tespit edilen hırsız polisler tarafından 12 saat içinde yakalandı.

Kafeden televizyon çalan hırsız güvenlik kamerasına takıldı
185
20 Ağustos 2017 - 14:48

Antalya Manavgat’ta bir çalan hırsız güvenlik kameralarına takıldı. Kimliği tespit edilen hırsız polisler tarafından 12 saat içinde yakalandı.

Manavgat’ta geçtiğimiz gece Çağlayan Mahallesi Irmak kenarındaki Kaya Kafe’ye giren hırsız, bir u çalarak kayıplara karıştı. Sabah un olmadığını ve çevresindeki demir parçaların kırılarak yere saçıldığını fark eden personel, durumu polise haber verdi. kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, zanlıyı 24 saat geçmeden gözaltına aldı.

Aynı kafede ikinci hırsızlığı

Emniyete götürülen Necip D.’nin 2008 yılında uyuşturucudan dolayı sınır dışı edildiği belirlendi. Zanlının geçtiğimiz yıl da aynı bir adet çaldığı tespit edilirken, çaldığı lar işletmeye teslim edildi. Üstünden de 3 adet uyuşturucu hap çıkan zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Hırsızlık anı güvenlik ında

Necip D.’nin hırsızlık anı ise iş yerinin güvenlik ına yansıdı. Gece 03.40 sıralarında kafenin arka tarafından duvardan atlayarak iş yerine giren ve un olduğu bölüme geçen şahsın, yolda geçen otomobillerin sesinden dolayı tedirgin olduğu ve bir süre yerde oturduğu görülüyor. Görüntülerde, u yerinden indirmeden önce güvenlik ının yönünü çeviren hırsız, daha sonra arkadan geldiği bahçeden u alıp gidiyor.

İş yerinde çalışan Arif Çetin, gece hırsızın içeri girip u yerinden söküp çaldığını belirterek, “Sabah gelen ilk arkadaşımız durumu fark etti. Polise haber verdik. Onlar da kayıtları inceleyip hemen zanlıyı yakaladılar. İş yerimizde geçen yıl da hırsızlık olup, çalınmıştı. Muhtemelen yine aynı kişi u çalmış. Polisler çalınan larımızı getirip teslim ettiler. Emniyet Müdürlüğü ekiplerimize bu kadar kısa sürede zanlıyı yakaladıkları için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.