Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Kemal Kılıçdaroğlu, traktör kazasında yaralanan işçileri ziyaret etti

Cumhuriyet halk partisi (chp) genel başkanı kemal kılıçdaroğlu, hendek ilçesinde meydana gelen feci kazada yaralanan kişileri hastanede ziyaret etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, traktör kazasında yaralanan işçileri ziyaret etti
199
18 Ağustos 2017 - 23:00

Hendek ilçesi Çamlıca mevkinde, Mardin’den Sakarya’ya fındık toplamak için gelen işç taşıyan ve işç fındık bahçesine götürmekte olan traktör, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu dereye devrilmiş, meydana gelen kazada 7 kişi ölmüş, 9 kişide yaralanmıştı. Acı haberi alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Sakarya’nın Hendek ilçesinde bulunan Hendek İlçe Devlet Hastanesinde kaza sonrası tedavi altında olan yaralıları etti. Ziyaret esnasında CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent de eşlik etti. Hendek İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sedat Aydın’dan yaralılar hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, yaralıları tek tek etti. Kılıçdaroğlu en son meydana gelen trafik ında annesini, kız kardeşini ve erkek kardeşini kaybeden Veysel Akman’ı da etti.

Yaralı genç ile bir süre sohbet eden Başkan Kılıçdaroğlu, Akman’ın okul masraflarının üstleneceğini söyledi. Ziyaret sonrasında Başkan Kılıçdaroğlu Sakarya’dan ayrıldı.

Remzi Şimşek

Etiketler: Kılıçdaroğlu, traktör ı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.