Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

KORAY AVCI

Kırşehir’de kendisini emniyet amiri olarak tanıtan ve bir kişinin 9 bin 500 euro ve 66 bin 500 TL’sini dolandıran şüpheli Aksaray polisinin operasyonuyla yakalandı.

KORAY AVCI
191
17 Ekim 2018 - 0:07

Kısa sürede milyonlarca genç ve yaşlı dinleyici kitlesine sahip olan Koray Avcı, Karadeniz şivesi ile sokaklarda söylediği şarkılarını sosyal paylaşım kanalı Youtube da paylaşarak ünlü olmuş ve hatta ana haber bültenlerine bile konu olmuştur. Her yöreye ait şarkı ve türkülere kendi yorumunu katarak seslendiren Koray Avcı’nın en sevilen Mp3 Koray Avcı Şarkılarının yer aldığı Koray Avcı Şarkıları Mp3 playlistemizde sanatçının Yazımı Kışa Çevirdin,  Yine Aylardan Kasım, Magusa Limanı, Gittin Gideli gibi birçok hit olmuş Koray Avcı mp3 şarkıları dinleyebilirsiniz. Önemli isimlerin eserlerinin yanı sıra söz ve müziği kendisine ait mp3 Koray Avcı şarkılarını da başarı ile seslendiren sanatçının canlı performansı ve anlattığı şarkı hikâyeleri dinleyicileri tarafından oldukça beğenilir. Kendisini kültürüne sıkı sıkıya bağlı biri olarak adlandırıp konser ve kayıtlarında sık sık türkülere de yer veren sanatçının en sevilen Koray Avcı mp3 türkülerine de sitemizden erişim sağlayabilirsiniz.

En düşük internet hızında bile kolaylıkla erişim sağlayacağınız Muzikmp3indir.com kullanıcı dostu bir sitedir. Basit kullanımı, kolay ve anlaşılır menüsü ile internetin olduğu her yerde müzik dinleyin. Masa üstü ve mobil cihazlarınızdan rahatlıkla erişim sağlayacağınız sitemiz, özellikle mobil kullanımlarda arka planda da çalışarak sizlere Koray Avcı mp3 müzikleri dinleme keyfi sunuyor. Editörlerimiz tarafından özenle seçilen Mp3 Koray Avcı şarkıları listesini hazırlarken sizlerin istekleri doğrultusunda en beğenilen Koray Avcı mp3 şarkılarını seçmeye özen gösterdik. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız mp3 Koray Avcı müziklerini sitemizde bulabilir internetin olduğu her yerden dinleyebilir ve dilerseniz sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.