Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Geceler | Dedikodular | Cemiyet |

LİNET ; HADİSE’NİN AKRABASI DEĞİL AİLE AHBAPLARI VE ARAMIZDA

CAN YAMAN VE KIVANÇ TATLITUĞ TABİKİ İYİLER AMA BENİM FAVORİMLERİM ŞENER ŞEN VE HALİT ERGENÇ GİBİ BÜYÜK USTALAR DEDİ

LİNET ; HADİSE’NİN AKRABASI DEĞİL AİLE AHBAPLARI VE ARAMIZDA
267
02 Kasım 2019 - 13:36

İşletmesini başarılı işletmeci tarafından yapılan ’de Türkiye’nin dev sesi olarak işaret edilen     ünlü sanatçı  Linet sahneye çıktı. Son zamanlarda sahne kostümleriylede adından sıkça söz ettiren ünlü Yıldız göğüs dekolteli derin yırtmaçlı  kırmızı ve gri sahne kıyafetleriyle  yine iddasını ortaya koydu.

Gazetecilerin Hülya Avşar’ın Can Yaman deyince ilk yakışıklılığı aklıma geliyor  jönler arasında  Kıvanç Tatlıtuğ’un  oyunculukta  beğeniyorum açıklamasına hatırlatılıp sizin oyuncu favoriniz kim  sorusuna Kıvançta , Can’da yetenekli ama benim favorim Şener Şen ve Halit Ergenç gibi usta sanatçılar açıklamasında bulundu.

Hadise’nin Belçika’dan akrabası olduğu   Zeki adındaki kişinin yeni sevgilisi hakkındaki sorulara çok net bir şekilde yanıt veren Linet ; Biliyorusunuz Hadise hanımla aynı menajerle çalışıyoruz yazıldığı gibi yakın akraba değil aile ahbapları olduğunu öğrendim.

Parmağındaki tektaş  yüzüğü  işaret ederek bu yüzüğe iyi bakın kendim aldım ve kendi aldığım tektaşı takıyorum ama birgün bu kendi aldığım yerine  başka bir tektaş görürseniz bu size işaret olsun  hayatında  yeni  biri var diyebilirsiniz diye espri yaptı.

Aşk haberlerini yalanlayan Linet  aşk yaşadığım iddia edilen beyefendi benim çok yakın arkadaşımdır. Aramızda olmayan bir durum böyle yansıtıldı ama ben daha fazla  kadın arkadaşlarım yerine erkek arkadaşlarımla sohbet etmeyi normal arkadaşlık yapmayı tercih eden biriyim artık korkar  oldum normal arkadaşlarımla dışarıya çıkmaya aşk haberleri  çıkacak diye gerçekten bir gün biriyle aşk yaşarsam elinden tutar çıkarım dedi. Kendisini izlemeye gelenler arasındaki olan ünlü sanatçı Rober Hatemo’yu sahnesine davet ederek birlikte düet yaptı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.