Mastürbasyon videosu paylaşan Kerimcan’ın özür videosuna Reynmen tiye aldı!

Mastürbasyon videosu paylaşmasıyla eleştiriye tutulan Kerimcan’ın ‘Özür dilerim’ videosuna fenomen Reynmen’de video çekerek tiye aldı.

Mastürbasyon videosu paylaşan Kerimcan’ın özür videosuna Reynmen tiye aldı!

Mastürbasyon videosu ile günlerce eleştiri yapmuruna tutulan DJ yaşanan olay sonrası bir video daha paylaşarak özür diledi. Durmaz’ın cinsel organın göründüğü ve mastürbasyon halinde çekilen videonun paylaşılmasının ardından büyük tepki alan ’a bir eleştiri de ünlü fenomen Reynmen’den geldi. Durmaz’ın geçtiğimiz akşam çektiği özür videosunu Reynmen tiye aldı.

‘HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM’

Kerimcan Durmaz’ın yaşanan olaylardan dolayı pişmanlık duyduğu ve herkesken özür dileyerek br video daha paylaşmasının ardından ‘Derdim Olsun’ şarkısıyla adından bahsettiren fenomen Reynmen Kerimcan Durmaz’ın özür videosuna karşılık video paylaşarak Durmaz’ı tiye aldı.

‘İZLEMEK ZORUNDA KALAN HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM’

Durmaz’ın uçağın tuvaletinde çektiği iddia edilen mastürbasyon videoyla büyük tepki toplamasının ardından tekrar bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabında yayınladığı videoda, “Öncelikle beni takip eden, başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

TİYE ALDI!

Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan sosyal medya fenomeni Reynmen, Durmaz’ın çektiği özür videosuna karşılık bir video çekerek Kerimcan Durmaz’a göndermede bulundu. Reynmen, ”Doğru söylüyorsunuz arkadaşlar ben artık iflah olmam, bir tık ötesi bir tarafımı açar paylaşırım hiç hoş olmaz” diyerek tiye aldı.