SON DAKİKA

‘Mert Barca’ ve ‘Mustafa Kerim Can’la tanışmaya az kaldı

TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiğini, Kanal D’nin merakla beklenen dizisi ‘Muhteşem İkili’, ekranlara gelmek için gün sayıyor.

Bu haber 25 Ekim 2018 - 23:22 'de eklendi ve 166 kez görüntülendi.

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in paylaştığı; Engin Şenkan, Zafer Algöz ve Eren Hacısalihoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı, M.Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Muhteşem İkili’nin ilk bölümü 1 Kasım Perşembe akşamı izleyiciyle buluşacak. Heyecanla beklenen dizi, hem karakterleriyle hem de hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

ANADOLU’DA BARCA

‘Mert Barca’ ya da Emniyet’te tanındığı ismi ile ‘Barca’ (İbrahim Çelikkol), Anadolu Yakası Organize Şube’nin en iyi polisidir. Yakışıklı ama dış görünüşünü önemsemeyen biri olan Barca, geçmişte ona düzenlenen bir suikastta karısını ve doğmamış bebeğini kaybetmiş ancak katil bulunamamıştır. Organize şubeden emekli babası dışında kimsesi olmayan Barca’nın hayattaki en büyük amacı ise karısının intikamını almaktır.

AVRUPA’DA MKC

‘Mustafa Kerim Can’ MKC (Kerem Bürsin) olarak tanınan, Avrupa Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Zenginliği ile tanınıyor ama bu zenginliğinin nerden geldiğini kimse bilmemektedir. Huysuzluğu ve söylenmesi ile ünlüdür, bir de gözü karardığında delice bir güce kavuşmasıyla. Şıklığına önem veren, bakımlı bir adam olan MKC, boşandığı eski karısı Yağmur’a hala âşık ve oğlu Mehmet Kaan Can’a çok bağlıdır.

“Muhteşem İkili”, 1 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!