Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

”Metrestim ya daha kötüsü olamaz!”

Şeyma Subaşı’dan ilginç metres açıklaması! ”Metrestim ya! Daha kötü ne olabilir zaten? Metrestim ya! Kafelere falan alınmıyordum, oturtturulmuyordum!”

”Metrestim ya daha kötüsü olamaz!”
179
29 Ocak 2019 - 11:19

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra sessizliğini koruyan Şeyma Subaşı Ayşe Arman ile yaptığı röportajda merak edilen bir çok soruyu cevapladı. Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra ortaya bir çok ünlü isimle aşk yaşadığı iddialarını yalanlayan Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia, hakkında çarpıcı açıklamaların yanı sıra Acun Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz ile evli olduğu dönemde yaşadığı beraberlikte ”Metrestim ya!” diyerek yaşadığı bazı durumlara da değindi.

Arman’ın ”Kaç yaşından beri Acun’la berabersin?” sorusuna ”18 yaşından beri, 19’a giriyordum. Şu anda 29’um. Kendimi bildim bileli diyelim…” yanıtını vererek daha önceki röportajında ilişkinin ilk yıllarında oturmak istediği bir kafeye boş olduğu halde alınmadığını ve yıllar sonra o kafenin sahibi olduğunu açıklayan Subaşı, ”Hayatta başımıza gelebilecek en kötü şey nedir mesela? Sağlık sorunları, Allah korusun evlatlarımıza bir şey olması, ölüm… Bunlar olmadıktan sonra, ben dımdızlak kalsam ne olur? Benim hayatta annem-babam var ablam var. Dünyanın en iyi arkadaşlarına sahibim.

Benim bütün yabancı arkadaşlarım, boşandıktan sonra bana inanılmaz destek verdiler. Beni kimse yalnız bırakmadı ki. Daha kötü ne olabilir zaten? Metrestim ya! Kafelere falan alınmıyordum, oturtturulmuyordum… Ben onları atlatmışım, bu ne ki… Bundan sonra başıma gelecek her şeyi de atlatırım…” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.