Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

MHP İlçe Başkanları İstişare Toplantısı Yapıldı

MHP ilçe başkanları istişare toplantısı yapıldı MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı:

MHP İlçe Başkanları İstişare Toplantısı Yapıldı
248
03 Kasım 2018 - 15:02

ilçe başkanları istişare toplantısı yapıldı
Genel Başkan Yardımcısı : “Konyamızda da 31 ilçe ve büyükşehir belediye başkanlığı için iddialıyız”

KONYA – Genel Başkan Yardımcısı , 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Konya’da da 31 ilçe ve büyükşehir belediye başkanlığı için iddialı olduklarını söyledi.
Partisinin Konya il başkanlığınca bir otel salonunda düzenlenen ilçe başkanları istişare toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili , ’nin Cumhur İttifakına bağlılığının devam etmekle birlikte, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine tek başına ve ’nin her seçim çevresinde katılacağını, adayların yoklaması usulüyle belirleneceğini kaydetti.
Kalaycı, “Tüm teşkilatlarımız yöresinde sevilen, takdir toplamış, sempatik, çalışkan, faal, beşeri münasebetleri göz dolduran, gayretli, milli ve manevi meselelerde açığı olmayan, millete hizmet etmeyi aşkla benimsemiş isimleri tespit edip Genel Merkezle paylaşacaklardır. 31 Mart 2019’da büyük bir başarıya imza atacaktır. Konya’mızda da 31 ilçe ve büyükşehir belediye başkanlığı için iddialıyız ve inşallah kazanacağız. Buna inanıyoruz, elbette çok çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.
“Büyükşehir ve 31 ilçenin alayına talibiz”
İl Başkanı , yerel seçimlerde Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere 31 ilçenin tamamına talip olduklarını söyledi. İl Başkanı Çiçek, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde partimiz başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere 31 tane ilçemizde 3 hilali dalgalandıracaktır. olarak büyükşehir belediyesi dahil 31 ilçenin alayına talibiz. Özellikle ilçe belediye başkan adaylarımız ve büyükşehir belediye başkan adayımız toplumda kabul görmüş saygın kişiler olacak ve en önemlisi de halkla iç içe olacaktır. Yani halktan uzak vatandaşın sorunlarına kulak tıkayan vatandaştan uzak adaylarımız söz konusu olmayacaktır. Geçmiş dönemde ’li belediyelerimize baktığımız zaman 7/24 vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek bu noktada çözüm bulan belediyelerimizin olduğu gözükmektedir. Hakeza 31 Mart yerel seçimlerinde de biz bunu gerçekleştireceğimize inanıyorum. Toplumda kabul görmüş, kendisini ispatlamış, Konyamızın sorunlarını bilen, temsil kabiliyeti olan, halkla iç içe, samimi adaylarımızla seçmenimizin karşısına çıkıp Konya belediyelerini alma noktasında çalışmalarımızı bugünkü toplantımızla birlikte başlatmış bulunuyoruz” diye konuştu.
Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili , Konya Milletvekili Esin Kara, Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve ile il ve 31 ilçe başkanının katıldığı istişare toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.