Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Murat Sarıgül’den Emir Sarıgül Buket Aydın aşkıyla ilgili bomba iddialar..

Buket Aydın’ın, Kanal D Ana Haber’den ayrılması ve eşinden boşanması ile birlikte gündeme düşmüştü Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddiaları. İddiaların kaynağı ise Emir Sarıgül’ün amca oğlu Murat Sarıgül’dü. Aydın bu iddiaları hemen reddetti. Ancak Murat Sarıgül, Emir Sarıgül-Buket Aydın ilişkisine dair yeni ve bomba iddialarda bulundu.

Murat Sarıgül’den Emir Sarıgül Buket Aydın aşkıyla ilgili bomba iddialar..
67
21 Mayıs 2020 - 3:30

Türkiye iki hafta önce sürpriz bir ayrılık yaşadı.  ani bir kararla Kanal D ile yollarını ayırdı.

Üstelik ’ın ayrıldığı sadece Kanal D değildi. Aynı zamanda eşinden de boşandı ünlü sunucu.

Bu süpriz ayrılıkla ilgili flaş gelişme ise eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu ile aşk yaşadığı iddialarıyldı.

İddianın kaynağı ise Sarıgül ailesinin bir ferdiydi. ’ün birlikte büyüdükleri amca oğlu ’dü iddiayı ortaya atan kişi.

Bu iddiaya ’dan kısa süre sonra yalanlama geldi. ile sadece arkadaş olduklarını söylüyordu Aydın.

Ancak iddianın kaynağı olan ikilinin ilişkisi ile ilgili iddialarına Uçan Kuş’ta devam etti.

bu ilişkiye dair ile ’ün karantina günlerinde aynı evde kaldıklarını söyleyerek iddiasını şu sözlerle bir adım öteye taşıdı:

“Görüştüklerini, beraber olduklarını biliyorum. Bu aşk mıdır bilmiyorum ama çok sıklıkla görüştüklerini biliyorum. Mesela bu sokağa çıkma yasağında birbirlerinin evlerindeydi. ”

 


Hatta ’ün aldığı arabasına BES plakasını yaptırdığını, sonradan bunu değiştirdiğini ama özel plakanın kaydının emniyetten bulunabileceğini iddia etti:

“Emir bey kendisine yeni bir araba aldı. İlk aldığında plakasını BES aldı. Daha sonra sanırım tepkilerden çekinip değiştirdi.”

Aralarında gerçekten aşk var mıydı? Sorusuna ise ’ün cevabı çekimser oldu. Bunun gerekçesini de ’ün sadece yeşili (Dolar) sevdiğini ileri sürek açıkladı. ’ı şöyle uyardı:

“Beni dinlerse. Gerçi beni engellemiş Twitter’da. Bir menfaat ilişkisi olabilir diye ben düşünüyorum. Çünkü bu ilişki Buket Hanım Kanal D Ana Haberi sunarken başladı. Şu an Kanal D Haberde değil. Politikaya girme durumları var. Menfaatleri olmayan yerde durmazlar.”

, amcasının oğlu için “Çapkın” ifadesini kullanırken, Fatoş Altınbaş ile evliliğinin de daha önce yasak aşk yaşadığı televizyoncu nedeniyle sona erdiğini şu sözlerle ileri sürdü:

“Fatoş Hanımla evliliği de bu çapkınlığı ve yalanlar nedeniyle kopma noktasına geldi. Nitekim Fatoş Hanımla evliyken bir televizyoncu hanımla birlikteliği vardı.”

Ailelerin evliliği kurtarmak için çok çaba gösterdiğini belirten , sonunda Altınbaş ile evliliğin sona erdiğini söyledi.

Sarıgül, ’ün yasak aşk yaşadığı bu televizyoncunun ise “” olduğunu ileri sürdü… , yaşanan bu ilişkiyi ispat da edebileceğini ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.