Süper Kulüp Magazin | Haberleri

Mustafa Sandal: Çocuklarıma başka kadından kardeş istemem

Günaydın’dan Tuba Kalçık’a konuşan Mustafa Sandal konuşulacak açıklamalara imza attı.

Mustafa Sandal: Çocuklarıma başka kadından kardeş istemem
1
08 Temmuz 2019 - 9:21

İşte Mustafa Sandal’ın röportajından öne çıkanlar;

EMİNA İLE ARAMIZDAKİ AŞK BİTMİŞTİJahovic’le boşanmamak için mücadele ettiniz mi?Akışa bırakmıştım. Aramızdaki aşk bitmişti. İki yol vardı, ya hayatımıza dost olarak devam edecektik, ya da aynı evlilik içinde ayrı hayatlar yaşayacaktık ki bu bize yakışmazdı.

Ayrılmaya karar verdik. Çok iyi arkadaşız şimdi. Sağlıklı olan bu. Nedir ayrılık sonrası nefret hali, nedir bu ego? Üç ay önce ölüp bittiğin insandan ayrılınca ölesiye öfke duymak da neyin nesi? Zamanını harcadığın bir insanı böyle öfkeyle hayatından çıkarmak çok yanlış ve sağlıklı bir ruh hali değil. Egolarından dolayı böyle yapıyorlar. Biz de Emina ile tartışıyorduk ama hiçbir zaman çocuklarımızın yanında sesimizi bile yükseltmedik.

Çocuklarımızı düşünerek dostça ayrıldık. Benim için önemli olan çocuklarım ve onların mutluluğu.

YAMAN VE YAVUZ’A BAŞKA BİR KADINDAN KARDEŞ İSTEMİYORUMBir daha evlenmeyi düşünüyor musunuz?Büyük konuşmak istemem ama benim aklımda ve kalbimde asla böyle bir plan yok. Evliliği deneyimledim ve ben artık evlilik defterini kapattım. Yaman ve Yavuz’a başka bir kadından kardeş gelmesini istemiyorum. Ben artık aşk da aramıyorum. Aşk yerine sevgi arıyorum. Dostluk, paylaşım ve temelinde sevginin, saygının olduğu bir ilişki arıyorum artık. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.