SON DAKİKA

Naz Elmas, iş adamı Erol Özmandıracı ile görüntülendi

2015 yılında eşini ‘Cicişler’ Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerle aldatan, 2017’de bir hostesten bebek sahibi olan iş adamı Erol Özmandıracı, geçtiğimiz akşam oyuncu Naz Elmas’la objektiflere takıldı.

Bu haber 15 Eylül 2018 - 16:57 'de eklendi ve 244 kez görüntülendi.

2015 yazında Bodrum’da ‘Cicişler’ lakaplı Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerle çapkınlık yaparken yakalanan Erol Özmandıracı’nın bu kaçamağı üzerine eşi Ceylin Altunç boşanma davası açmıştı. Boşanmadan bir hostesle yeni aşka yelken açan Özmandıracı, geçtiğimiz yıl da aşkından çocuk sahibi olmuştu. Ünlü iş adamı, bu kez ünlü oyuncu ile görüntülendi.

Takvim Gazetesi’nin haberine göre; Zorlu PSM’deki Raşit Bağzıbağlı defilesini izleyen Erol Özmandıracı, burada Naz Elmas’la tanıştı. Defile öncesi sohbet eden ikili, ardından yemekte bir araya geldi. Güzel oyuncu ile ünlü iş adamının sonraki adresi ise Beymen oldu. İkili, görüntülendiklerinden habersiz birlikte alışveriş yaptı.

Geçtiğimiz yıl bankacı Cemre Bozer’le 5 aylık ilişkisini ailesinin vetosu nedeniyle bitiren 35 yaşındaki Elmas, aşk orucunu yine iş dünyasından biriyle bozmuş oldu. 

2015’te Yusuf Day’la Bodrum’da çapkınlık turuna çıkan Özmandıracı, Cicişler’le böyle görüntülenmişti.

Özmandıracı, geçtiğimiz yıl daha boşanmadan hostes aşkına ‘baby shower’ partisi yapmıştı.