Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Nissan’dan beklenmedik bir ürün daha: Kendi kendine giden golf topu geliştirdi!

Nissan yine meraklılarını şaşırtacak bir teknoloji ile geliyor. Daha öncesinde kendi kendini toplayan ofis teknolojisi ile adından sıkça söz ettiren Japon teknoloji devi, şimdi de kendi kendine giden otonom golf topu geliştirdi. Nissan’ın geliştirdiği ProPilot 2.0 sistemini kullanan golf topu, her defasında şaşırtıcı bir şekilde deliğe isabet ediyor.

Nissan’dan beklenmedik bir ürün daha: Kendi kendine giden golf topu geliştirdi!
195
06 Eylül 2019 - 14:50

Nissan, görenleri hayrete düşüren bir yeni bir ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Türkiye’de zenginlerin oynadığı oyun olarak bilinen golf oyunu için otonom golf topu geliştiren Japon teknoloji devi, söz konusu teknoloji sayesinde yeni nesil otonom teknolojisini test ediyor. 

 

 

NİSSAN’IN GELİŞTİRDİĞİ OTONOM GOLF TOPU DELİĞİ KENDİLİĞİNDEN BULUYOR!

OtoPilot üzerinde çalışmalarına devam eden Nissan, geliştirdiği ProPilot 2.0 sisteminin reklamını bir golf topu ile yaptı. ProPilot 2.0 sistemine sahip golf topu, kendi ekseni etrafında dönebiliyor, yay çizebiliyor ve kendiliğinden hızlanarak deliği kolayca bulabiliyor. Bu sayede golf oyuncularının her seferinde deliğe isabetli atışlar atabiliyor. 

Buna ek olarak ProPilot 2.0 sistem topu izleyen bir kamera algoritması sayesinde yönünü buluyor ve kendiliğinden hareket edebiliyor.

Japon teknoloji devi Nissan bildiğiniz gibi daha öncesinde kendiliğinden hareket eden ofis sandalyeleri üretmişti ve uzun süre sosyal medyanın gündemi haline dönüşmüştü şimdide kendiliğinden hareket eden golf topu gündem olacak gibi görünüyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.